Мати Героя України Максима Шимка ініціює створення відкритого музею Героїв Небесної Сотні

Мати Героя України Максима Шимка ініціює створення відкритого музею Героїв Небесної Сотні
247644 ПЕРЕГЛЯДІВ

Мати Героя України Максима Шимка ініціює створення відкритого музею Героїв Небесної Сотні

Відбулась робоча зустріч голови постійної комісії Вінницької  обласної Ради з питань учасників АТО, бойових дій,Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадськістю Олексія Бородія з представником вінницької громадської організації «Родина Героїв «Небесної Сотні» Зоєю Кузьменко. Участь у зібранні взяли заступник голови Вінницької обласної Ради Михайло Кременюк, заступник начальника управління комунікацій з громадськістю Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Олена Василишина, заступник начальника управління молодіжної політики та оздоровлення Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької облдержадміністрації Максим Студілко.

Під час зустрічі піднято низку питань, які стосуються плідної співпраці органів публічної влади з громадською організацією «Родина Героїв «Небесної Сотні». Ініційовано розміщення у місцевих ЗМІ статей про погляди, мрії Героїв Небесної Сотні, їхніх думок про майбутнє України. Всі родини готові долучитись і розповісти про своїх рідних.

– Враховуючи те, що в наш час більше уваги приділяється учасникам АТО та членам їхніх сімей, ми менше говоримо про Героїв Небесної Сотні. Нинішня зустріч вчергове нагадала нам про необхідність піклуватись і про родини загиблих під час подій на Майдані. Тому, обговоривши актуальні питання, є пропозиція розробити додаткове Положення щодо компенсації пораненим Героям Небесної Сотні та дітям загиблих під час тих кривавих подій, – зауважив Олексій Бородій.

Зоя Семенівна наголосила на необхідності активної просвітницької діяльності у галузі національно-патріотичного виховання дітей та молоді. Фестиваль «Козацька держава – наша гордість і слава», який традиційно проходить у селі Байраківка Немирівського району Вінницької області, є надзвичайно актуальним у наш час. Ініціаторами фестивалю є громадська організація «Родина Героїв «Небесної сотні», Департамент соціальної та молодіжної політики Вінницької облдержадміністрації та Немирівська міська ОТГ. Байраківська школа носить ім’я Героя України Максима Шимка, який загинув смертю хоробрих на Майдані взимку 2014 року.

Мати Героя України поділилась своїми ідеями щодо створення відкритого музею пам’яті, впровадження обласних премій та відзнак Героїв Небесної Сотні.

Теги: вінницька обласна рада, небесна сотня

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео