Справа Миколи Голомші: суд долучив як доказ висновок Інституту держави і права ім. Корецького!

Справа Миколи Голомші: суд долучив як доказ висновок Інституту держави і права ім. Корецького!
159269 ПЕРЕГЛЯДІВ

Окружний адміністративний суд міста Києва продовжив слухання справи Голомші Миколи Ярославовича. Підтримати народного прокурора прийшли патріоти, які були і на попередніх засіданнях

Окружний адміністративний суд міста Києва продовжив слухання справи Голомші Миколи Ярославовича. Підтримати народного прокурора прийшли патріоти, які були і на попередніх засіданнях.
Нагадаємо, що 23 жовтня 2014 року наказ про звільнення з посади першого заступника Генерального прокурора України Миколи Голомші видав поза межами своїх повноважень одноособово колишній Генеральний прокурор Ярема (до початку процедури очищення, у період, який не був затверджений відповідним графіком перевірки Міністерства юстиції як уповноваженого органу та у спосіб, який не відповідає ст. 5 цього закону – не колегіально, без забезпечення здійснення громадського контролю за процесом очищення влади, представників ЗМІ та представників громадськості.
Патріот, який від початку своєї діяльності протистояв режиму Януковича, який завжди захищав свою Вітчизну і бажав бачити її вільною та некорумпованою. Миколу Голомшу незаконно люстрували за те, що хотів будувати європейську країну, за яку віддала життя «Небесна сотня» та бійці АТО.
На минулому слуханні від 27 лютого 2015 року Миколою Голомшою було подано клопотання про призначення правової експертизи за участю відповідних фахівців Інституту держави і права ім. Корецького. У висновку, що було подано до суду, зазначалося: «Наказ про звільнення Миколи Голомші не відповідає вимогам Конституції України, законодавства про прокуратуру та трудового законодавства». Спираючись на цей документ, Микола Голомша просив вислухати правового експерта, старшого наукового співробітника Інституту держави і права Сірого Миколу Івановича.
Мін’юст та Генпрокуратура були проти виступу Миколи Сірого.
На це Микола Голомша відповів: «Я не дарма виклав юридичне обґрунтування даного висновку». Позивач заявив, що свідку відомі всі подробиці його звільнення, адже він особисто надавав інформацію ще з 2004 року. Крім того, Микола Сірий ознайомлювався з нею ще й через ЗМІ.
Спеціаліст у галузі права зі стажем роботи 27,5 років повідомив, що дані експертизи проводять на запити МВД, Генпрокуратури, СБУ, адвокатів і приватних осіб у тих ситуаціях, коли йдеться про складні ситуації застосування права.
Ним було виявлено лише посилання до закону «Про очищення влади» без конкретизації будь-якої конкретної норми. «Будь-яке обмеження права особи має спиратися на матеріально-правову підставу, тобто на фактичні обставини, які вказують на неправомірну поведінку особи, що ухиляється від норм і правил визначених до даної посади. Отже, із наказу не зрозуміло, що в неналежний спосіб вчинив Микола Голомша і наслідком чого стало його звільнення», - продовжив експерт.
«У всіх державах Європи дозволяється у складних справах залучати фахівців у правовій сфері. Використання науково-правової експертизи у найбільш складних справах приносить користь українській правовій системі. » – запевнив спеціаліст у галузі права по завершенню, з метою запевнити суд у необхідності долучення висновку.
До розгляду справи було залучено Департамент з питань люстрації, директор якого перебуває у відрядженні, тому Мін’юст клопотав про перенесення слухання. Суд прийняв його. Микола Голомша із цього приводу озвучив думку, що справу навмисно затягують.
Наступне слухання справи відбудеться 2 квітня об 11:00 за адресою Велика Васильківська, 81а. Патріоти, бажаючі відстоювати гідність України, можуть бути присутніми на виголошенні вердикту – сподіваємось справедливого!

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео