Командири легендарної сотні «ЛЕВА» галицької дивізії проти квазі-люстрації екс-першого заступника Ге

Командири легендарної сотні «ЛЕВА» галицької дивізії проти квазі-люстрації екс-першого заступника Ге
239039 ПЕРЕГЛЯДІВ

Героїчні бійці прийшли підтримати свого побратима Миколу Голомшу під будівлю Окружного адмін суду Києва у військовій формі. Командир сотні Сергій Лемець заявив в інтерв’ю УНТ, що попри їхнє рішення не брати участь в акціях у столиці в одностроях, цього разу вони були змушені це зробити.

Героїчні бійці прийшли підтримати свого побратима Миколу Голомшу під будівлю Окружного адмінсуду Києва у військовій формі. Командир сотні Сергій Лемець заявив в інтерв’ю УНТ, що попри їхнє рішення не брати участь в акціях у столиці в одностроях, цього разу вони були змушені це зробити. Різко критикуючи закон про люстрацію, під приводом якого пана Голомшу звільнили з прокуратури, Сергій Лемець розповів про активну участь прокурора в Революції Гідності: «Ми його особисто бачили, коли був Майдан і знаємо, що в нього жили 28 чоловік. І як він допомагав людям на Майдані, він не ховався він ходив… навіть каменюки тягав». Сотник стверджує, що Микола Голомша продовжує допомагати майданівцям, які тепер боронять державу у зоні АТО: «Реакція завжди миттєва - не можу розголошувати подробиці, але ще книжки про це будуть писати.».
Тож активісти Майдану обурюються, що справжнього патріота України Миколу Голомшу піддали люстрації за сприяння узурпації влади режимом Януковича.
«Нема святих, - вважає С. Лемець, - але із законом про люстрацію треба щось робити. Не можна звинуватити всю Україну, в тому, що вони були на стороні синьої влади. Питання ліпше не Голомші задавати, а наприклад Міністерству оборони. А його (Голомшу – ред.) поставити контролювати це оборонне відомство, нам би було набагато легше. Для нас навіть дивно, що людина на сьогоднішній день вже ніде не працює, а ходить по судам і доказує свою правоту».
(детальніше на відео...)
УНТ

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео