УКРАЇНА ІНФОРМ

Запорука успіху у війні України – модернізована армія

Запорука успіху у війні України – модернізована армія
186020 ПЕРЕГЛЯДІВ

«Росія не піде війною на Україну, якщо побачить модернізовану сучасну армію», - зазначає польський реформатор Лешек Бальцерович.
Він вважає, що зараз є надзвичайно корисними кроки Президента та українського уряду в цілому, щодо посилення української армії.

«Росія не піде війною на Україну, якщо побачить модернізовану сучасну армію», - зазначає польський реформатор Лешек Бальцерович.
Він вважає, що зараз є надзвичайно корисними кроки Президента та українського уряду в цілому, щодо посилення української армії.
Бальцерович зазначає, що Росія повинна бачити ризиковість всіх своїх дій і знати, що найменший крок буде попереджено українським військом.
«Хтось каже, що проводити модернізацію під час війни – нонсенс, але я кажу, що це норма. Вірніше необхідний мінімум, щоб запобігти розповсюдження конфлікту та попередити крах економіки. Українці працюють в цьому напрямі, але зараз, як на мене, слід найбільшу увагу приділити модернізації армії», - розповідає Бальцерович.
Нагадуємо, що зараз Петро Порошенко вже підписав закон, що диктує регламент роботи зовнішньої розвідки України та надає їх більше повноважень. Крім того, в рамках тренувальної програми до України направлять канадських миротворців. Загалом, Міністерство оборони зазначає, що такими шляхами українська армія позбудеться радянської «закалки» і стане по-європейськи обороноздатною.

При цитуванні і використанні будь-яких матеріалів в Інтернеті відкриті для пошукових систем гіперпосилання не нижче першого абзацу на «ukraine-inform.com» — обов’язкові, крім того, цитування перекладів матеріалів іноземних ЗМІ можливе лише за умови гіперпосилання на сайт ukraine-inform.com та на сайт іноземного ЗМІ. Цитування і використання матеріалів у офлайн-медіа, мобільних додатках, SmartTV можливе лише з письмової згоди "ukraine-inform.com". Матеріали з позначкою «Реклама» або з дисклеймером: “Матеріал розміщено згідно з частиною 3 статті 9 Закону України “Про рекламу” № 270/96-ВР від 03.07.1996 та Закону України “Про медіа” № 2849-IX від 31.03.2023 та на підставі Договору/рахунка.

Суб’єкт у сфері онлайн-медіа; ідентифікатор медіа – R40-05955

Суб’єкт в сфері медіа, що здійснює мовлення без використання радіочастотного спектра – ідентифікатор медіа - R10-01993

Текст і зображення на цій сторінці опубліковано на умовах Creative Commons із зазначенням авторства 4.0 міжнародна.

Мої відео