Партія «Патріот»

Партія «Патріот»
53407 ПЕРЕГЛЯДІВ

25 квітня, в Центральному будинку офіцерів Збройних сил України, відбувся VI позачерговий з’їзд політичної партії «Патріот». 

25 квітня, в Центральному будинку офіцерів Збройних сил України, відбувся VI позачерговий з’їзд політичної партії «Патріот». На ньому були присутні 298 делегатів з 23 областей України та Автономної Республіки Крим.
«Нас об’єднали виклики сьогодення та запити громадян, які прагнуть жити у вільній і справедливій державі. Я переконаний, що нас об’єднує усвідомлення того, що Україна і українці мають право на свободу, благополуччя та впевненість у завтрашньому дні», - наголосив Голова партії «Патріот» Микола Голомша.
З 298 делегатів 110 мають вчену ступінь. Це справді патріоти України, які протистояли режиму Януковича, є учасниками АТО та волонтерських організацій.
Наразі в Україні зареєстровано 262 політичні партії. Чим же відрізняється «Патріот» від інших?

  

Микола Голомша заявив: «Ми утворили власну партію «Патріот», бо наші цілі та методи їх досягнення ексклюзивні і не повторюються ані в програмі, ані в діяльності жодної іншої української партії».
Більшість членів партії не мають політичного минулого, але це скоріш не завада, а перевага, оскільки такий підхід дозволяє оцінювати сьогодення по-новому. На думку Миколи Голомші, діяльність «Патріоту» вже відрізняється від інших партій: «Ні я, ні багато хто з вас ніколи не займалися політикою, ми вимушено прийшли в неї, бо відчули: так далі жити більше не можемо. Не можемо жити в своїй країні, яка ще не є нашою. Ми прийшли у політику тому, що маємо сили, розум та впевненість у тому, що Україна та українці заслуговують на більше. І ми не маємо права на зраду. Не маємо права на помилку. Ми не повинні піддатися егоїстичним спокусам, як більшість політичних сил сьогодення».

  

Які ж основні цілі «Патріоту»?
Перш за все члени партії виступають за очищення української політики від олігархів, а економіки від монополії. «Патріот» планує вирішувати питання розвитку української мови та культури, сприяти волонтерському руху.
Події на Донбасі спричинили багато проблем. Це доля ветеранів АТО, сімей загиблих бійців, питання працевлаштування учасників АТО та реабілітація після фронту. З цього приводу Микола Голомша переконаний, що «політична партія «Патріот» повинна докласти максимум зусиль для вирішення проблеми соціального захисту ветеранів АТО та членів їх сімей. Усе це вкрай необхідно втілювати у життя якнайшвидше. Бо ці люди, ці герої, які пройшли усі жахи війни захищаючи свою Батьківщину, зараз самі потребують захисту і допомоги від держави».
Порядність, Професіоналізм, Патріотизм – ось головні принципи та засади, на яких базується політична партія «Патріот»!

  

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео