Україна має стати «європейською Америкою»

Україна має стати «європейською Америкою»
239471 ПЕРЕГЛЯДІВ

Нація, народ, етнос. Єдина, незалежний, український. Ми назвали основні слова-конструктори, якими будується історична свідомість українця.

Нація, народ, етнос. Єдина, незалежний, український. Ми назвали основні слова-конструктори, якими будується історична свідомість українця. «Українець» - термін вузький. Це – фактично етнічна нація, а українцями в нашій країні, на жаль, вважають себе не всі.
Політологи зазначають, що основна проблема роз’єднання в державі – це те, що у нас не було і немає політичної нації.
Зазначимо, що в Україні не було політичної нації і протягом усієї історії. Навіть, коли у всій Європі такий термін починає формуватися у ХІХ сторіччі, на наших теренах людей ділили за конфесіональною приналежністю, навіть не за етнічною ознакою.
«Політична нація – фактично має стати ключовою точкою створення нової держави», - зазначає уповноважений уряду з питань етнонаціональних меншин Генадій Друзенко.
Він наголошує на тому, що саме акцентування уваги на захисті національних меншин стало об’єктом удару російської пропаганди.
«На мою думку, Україна зараз повинна показати себе, як держава рівних можливостей, де поняття «свобода» буде доступним для всіх, а приналежність до держави не буде маркуватися тим, що людина вчила Шевченка, а не Пушкіна чи Байрона і тим, що носить вишиванку чи ні. Всьому пострадянському простору необхідно показати, що в Україні людей не будуть асимілювати, а навпаки, дадуть свободу креативному простору», - зазначає експерт.
За його словами, слід усім тим, хто зараз вважається «національною меншиною» дати можливість творити, розвивати свою культуру, але під егідою України.
«Яка буде різниця, якою мовою зробили наукове відкриття: важливо, що наша, від імені нашої держави випущено ракету і вже зараз вона летить у космос», - завершив Друзенко.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео