Партія Патріот презентувала свою передвиборчу програму

Партія Патріот презентувала свою передвиборчу програму
160383 ПЕРЕГЛЯДІВ

У суботу, 12 вересня, відбувся сьомий позачерговий з’їзд політичної партії Патріот.

З’їзд був представлений як робочий, тобто без участі гостей, партнерських політичних партій та організацій.

Виступ голови політичної партії Патріот Миколи Голомші розпочався із привітання усіх делегатів  із нелегким, проблематичним, проте, все ж таки, досягненням права на участь у виборах. Таке право є ніщо іншим, як доведенням того, що справжні патріоти повинні займати лави Верховної Ради, аби почати рішучі зміни в Україні виключно під гаслами патріотизму.

За словами голови партії Патріот було надано великий шанс, а отже, партія йде на вибори тільки за перемогою, за перемогою українських патріотів.

Однією з головних тез, з яких було розпочато засідання була згадка тих болючих для країни Майданівських часів, анексії Криму та ведення війни на Сході, яку наразі називають АТО, й зазначення необхідності реформування не тільки військової політики, а й усіх сфер нашої країни. А тому участь у виборах є останнім шансом не зганьбити пам’ять тих героїв, які поклали своє життя за право України та свободу.

Також Миколою Голомшею було зазначено, що партія Патріот – це  патріоти України з усіх куточків, які об’єднались задля того, аби знищити корумповану владу в країні, які мають сили, а головне – навички, для протистояння олігархічній політиці, яка нищить країну зсередини.

Особлива подяка була виголошена Степану Дяченко, який, постійно тримаючи руку на пульсі дій в межах партії Патріот, виніс рішення про об’єднання своєї колишньої партії «Справедлива Україна» із громадським об’єднанням «Союзом правих сил» та створення на цій базі оновленої партії Патріот. Відтепер Степан Дяченко посідає місце першого заступника голови політичної партії Патріот.

Країна з величезним потенціалом, на думку голови партії, не в змозі рухатись до створення міцної держави через корупцію та незацікавленість чиновників в долі країни. Тому першими кроками партії буде проведення деолігархізації влади, повної інвентаризації багатств України, аби ті кошти, що надходять від використання українських надбань, що наразі кладуться по кишеням можновладців, йшли на підвищення соціального та економічного рівня населення.

В рамках доповіді було підкреслено повну підтримку щодо створення нової Конституції на базі головних цінностей цифрової демократії, що ініціюють громадські об’єднання «Україна – це я» разом із «Національна асамблея». Останню на з’їзді представляв голова - Іван Петухов.

За словами Миколи Голомші, партія Патріот розпочинає свій шлях до влади із дій справжніх патріотів, ґрунтуючись на переконанні в тому, що, навівши лад в окремих селищах та районах можна буде впевнено говорити про зміни всієї країни.

Сьомий з’їзд політичної партії Патріот завершився переконанням голови партії Миколи Голомші в тому, що: «Нам потрібна вільна, квітуча, багата Україна, так само, як і Україні потрібні ми».

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео