Партія Патріот йде на вибори

Партія Патріот йде на вибори
133728 ПЕРЕГЛЯДІВ

Виконати вимоги Євромайдану  та очистити владу від олігархів. З такою метою вирішила йти на місцеві вибори політична партія Патріот під час VII з’їзду у Києві, який відбувся 12 вересня. Відкрив з’їзд і першим взяв слово лідер політичної сили Микола Голомша. Говорить, настав час виправдати сподівання Революції гідності та покарати винних у тих жорстоких злочинах, що сталися в минулому році. Наголошує, варто вже зараз рятувати країну від корупції, популізму, а не дивитись як чинна влада грабує те, що не встигла вкрасти попередня.

«На мій погляд іде реальна війна, я думаю, що зі мною стовідсотково погодяться кіборги та військові, котрі присутні на з’їзді партії. Ми створили власну партію, адже не хочемо щоб наша держава була інфікована людьми із сумнівним минулим»,  -  зауважив Микола Голомша.

Він розповів, що до складу партії «Патріот» входять учасники АТО та представники волонтерських організацій, а також люди, котрі не були при владі за часів Януковича. Підкреслює, його команда - це чесні та професійні люди, котрі знають, що таке відповідальність перед суспільством. Говорить, усі вони захищатимуть права та інтереси людей. Серед головних завдань лідер партії Микола Голомша окреслив такі: підвищення соціальних стандартів, наведення ладу в усіх сферах життєдіяльності, виведення держави з кризи та нестабільності. Він також вважає, що потрібно негайно реформувати освітню та медичну галузі, покращити надання соціальної допомоги населенню.

«Влада повинна терміново замінити управлінські регламенти, процедури та законодавчі норми і протокольні ритуали – усе те, на що вказують волонтери, добровольці, як на мертве і злочинне», - зазначив голова партії «Патріот» Микола Голомша.

Приєднується до слів очільника партії політолог Роман Липинський: «Тривалий час Україну використовували як сировинний прибуток. Жодна попередня влада не замислювалася про те, яке майбутнє чекає на нашу державу. Кожен думав лише про те, яким буде їхнє особисте життя, їхніх дітей та онуків, їхніх родин».

Представники партії «Патріот» вважають, щоб Україна отримала друге дихання та повернула окуповані території, приміром, Крим -  варто очистити владу від олігархів. Адже, ситуація, що склалася зараз є неприйнятною.

Розділяє думку партії «Патріот» - президент Асоціації арабських лікарів в Україні. Запевняє, змінити долю держави можуть тільки патріоти, яких об’єднала любов до рідної землі. «Ми будемо допомагати Україні, кращий результат буде лише тоді, коли всі будуть любити вашу державу, так само, як і Ви», - сказав Рамі Абу Шамсія.

На думку партії «Патріот», тільки спільними зусиллями свідомих громадян, які є патріотами рідної землі, можна досягти успіхів в Україні, на які рівнятимуться чи не всі країни світу.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео