Рейтинг 179 округ на проміжних виборах народного депутата України 15 березня 2020 року

Рейтинг 179 округ на проміжних виборах народного депутата України 15 березня 2020 року
37053 ПЕРЕГЛЯДІВ

На черговому засіданні ЦВК, яке відбулося 10 лютого, були розглянуті заяви кандидатів у народні депутати України за 179 одномандатним виборчим округом. Як стало відомо: 10 осіб вже отримали офіційну реєстрацію. Після ретельної перевірки поданих документів та підсумками засідання, Центральна виборча комісія задовольнила заяви ще шістьох кандидатів за вказаним ОВО.

Згідно рішенню виборчої комісії, у проміжних виборах за округом №179, 15 березня поточного року візьмуть участь такі особи: Вікторія Алексєйчук, Олександр Діденко, Тетяна Єгорова-Луценко, Каміль Кирпичев, Кирило Оксень, Ігор Федоренко. Раніше офіційними кандидатами згідно рішенню ЦВК стали ще чотири кандидати: Ігор Швайка, Галина Харкаліс, Денис Шейбут та Сергій Кошулько.

Усі кандидати представляють різні політичні сили і є вихідцями з різних регіонів України. Одним із патріотів є останній з перерахованих діячів – Сергій Кошулько, який  представляє політичну партію «НАРОДНА ПАРТІЯ ВАДИМА ЧОРНОГО». За походженням кандидат з окупованого нині Донецька, протягом останніх пяти років проживає і підтримує український народ у Дніпрі, де і висувається на посаду народного депутата за 179 округом. Сергій Кошулько має вищу освіту, не має судимості. Нині, перебуває на пенсії. У народні депутати від ОВК 179 висувається вперше.

Серед програмних заяв Сергія Кошулька – гарантія плідної роботи та регулярної взаємодії з жителями свого округу у Лозовій, Зачепилівському, Кегичівському та інших населених пунктах, що належать до 179 ОВК. Сергій Кошулько зобов’язується взяти на себе постійний захист прав громадян України, а також обіцяє проводити регулярні зустрічі з представниками громади.

Головні програмі анонси кандидата у депутати: встановлення мінімальної пенсії на рівні 10000 гривень на місяць, підвищення студентських стипендій до 5000 гривень на місяць. Кандидат гарантує безкоштовний природний газ у кожну оселю площею до 200 кв.м. Адже те, що видобувається в Україні – це більш, ніж достатньо, аби забезпечити український народ безкоштовним газом. Усі ці ресурси розпродаються олігархами та магнатами, а ми змушені купляти газ у Росії. Крім того Сергій Кошулько, бере на себе зобов’язання добитися заборони продажу землі іноземцям або людям з кількома громадянствами. Натомість видавати кожному українці по 10 Га землі – безкоштовно! Серед важливих обіцянок кандидата – повернення незаконно приватизованих державних підприємств у власність народу. Окрему увагу депутат планує присвятити розслідуванню діянням держслужбовців, які брали зовнішні кредити і тим самим поглибили кризу в Україні.

Теги: Кошулько Сергій Саввич,Денис Шейбут,Рейтинг 179 ОВК,проміжні вибори народного депутата України 15 березня 2020 року,Рейтинг 179 округ

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео