Федір Христенко: «Ринок землі – це крок до рабства і ринку торгівлі людьми»

Федір Христенко: «Ринок землі – це крок до рабства  і ринку торгівлі людьми»
36675 ПЕРЕГЛЯДІВ

Українська земля – це наше національне багатство, 71% з якого – це колосально привабливі та унікальні сільськогосподарські території, які є гострим дефіцитом на глобальному ринку. Ті хто бажають відкрити розпродаж є абсолютно нерозумними людьми, що взагалі не задумуються над майбутнім. Зараз на планеті родючі землі стають дедалі дефіцитнішим ресурсом, тому що з кожним днем погіршується світова продовольча ситуація. Заплановане відкриття «ринку землі» в Україні фактично відкриє шлях великим державам, корпораціям чи приватним компаніям контролювати ринок продовольства. А це хай не зараз, і не через 10 років, але все ж може спричинити ситуацію, що держава в прямому значені не зможе прогодувати свій народ. Можливо мої слова для когось здаються дивними і далекими, але ми взагалі не помічаємо як все швидко змінюється. То чому ж не убезпечити себе і своїх дітей від можливих змін які по факту можуть бути смертельними. Існує такий неоспоримий факт: в країнах де землею володіють іноземні інвестори спостерігалась тенденція першочергового забезпечення держави звідки походять самі ж інвестори. Другим етапом для них є експорт у країни, що можуть заплатити швидко зростаючу ціну. А вже тоді – залишки чи недоїдки потрапляють місцевому населенню. Задумаймось!!! – Чи хочемо ми щоб наші діти чи внуки у своїй державі бачили за високими парканами їжу, а спожити її не зможуть!!!... То такого майбутнього ми прагнемо нащадкам?! Такого…

Якщо так?! – То в такому випадку наші майбутні покоління на своїх землях стануть рабами… А для частини з них ми відкриємо «ринок торгівлі людьми», хоч він й уже в нас досить потужно функціонує. Маю на увазі – масовий виїзд за кордон у пошуку можливості вижити. Більшість селян не зможуть купити землю у разі відкриття її ринку, вони намагатимуться змінити своє життя. Та це, нікого не хвилює, чи не так?! Адже ми й зараз мало не білети купуємо людям для виїзду в Польщу, Італію, Німеччину, і. т. д.

Для мене земля це не товар, а найефективніший засіб виробництва, до речі - в обмеженій кількості. Земля може бути власністю тільки самої нації. Більше того, я вважаю, що у грошовому виразі  жодна запропонована ціна на землю не може відповідати її цінності. Для мене земля безцінна, це можливість існувати: то як її продавати?! 

 Контроль держави на використанням землі є питанням життя і смерті проживаючого в ній населення. З огляду на загрозливі глобальні процеси - продовольча незалежність і збереження Україною власності на свою землю є питанням рівня національної безпеки. Люди проти ринку землі, а тому «Опозиційна платформа – За життя» буде відстоювати тільки свій народ. Наша політична сила не підтримає плани влади по розграбуванню української землі. 

Теги: Федір Христенко

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео