Народні збори України

Народні збори України
27071 ПЕРЕГЛЯДІВ

Народні збори України.

Пряме народовладдя!

В  Міжнародному центрі культури і мистецтва Федерації профспілок України Жовтневому палаці м. Києва відбудулись Народні збори України.

Зібрання було створено, як постійно діючі Народні збори України, що будуть розглядати питання контролю дії Уряду, центральних та місцевих органів державної влади, долучатись до розробки програми соціально-економічного розвитку України, програми подолання кризи в політичній, економічній, морально-етичній та сфері безпеки країни, вносити пропозиції щодо ротації керівних кадрів та довіри Уряду.

Резолюція перших Народних зборів України з вимогами щодо забезпечення територіальної цілісності, вирішення проблем війни, миру, безпеки, подолання економічного колапсу, збереження найціннішого багатства України – Землі, питання тотальної корупції, непомірних та нічим не виправданих цін на газ, електроенергію, послуги ЖКГ, майбутнього України – були надіслані Президенту України, Голові Верховної Ради України, Прем’єр-міністру України.

На Народних зборах України було розглянуте та прийняте рішення щодо механізмів формування реального народовладдя в Україні. Встановлено, що думка народу має виконуватись на основі народних зборів сіл, селищ, міст, районів, областей.

На Народних Зборах України були присутні громади із 24 областей України, а також громадські організації та партії. Серед них: ВГО Спілка громадських організацій України «Народна Рада»; Профспілка ветеранів іта учасників АТО; Федерація Профспілок України; ВГО «Народний антикорупційний нагляд України»; ВГО «Селянська спілка України»; Народний Рух України; Селянська партія; ГО «Молодіжний рух»; ГО «Захист українського народу»; Партія захисників вітчизни; ГО «Жінки за єднання українського народу»; ГО «Всеукраїнська організація зі справ вимушених переселенців»; ГО «Інтелектуальна Україна»; ГО «Спілка офіцерів»; ГО «Волонтерський рух»; ГО «Селянське козацтво України»; ГО «Всеукраїнська координаційна рада офіцерів і військовослужбовців»; Партія «Честі по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю»; Союз Чорнобильців України; Представництво спортивних організацій міста Києва; ГО «Національний конгрес громадських об’єднань України»; МГО «Реформація»; Незалежна профспілка «Єдність»; Асоціація платників податків України та інші.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео