Чи можливо подолати проблеми розвитку атомної енергетики в державі?! В Україні з’явився достойний кандидат на посаду Президента НАЕК «Енергоатом» — це Дямінов Станіслав!

Чи можливо подолати проблеми розвитку атомної енергетики в державі?! В Україні з’явився достойний кандидат на посаду Президента НАЕК «Енергоатом» — це Дямінов Станіслав!
34533 ПЕРЕГЛЯДІВ

Україна є історично ядерною державою, що завжди займала лідируючі позиції в світовій ядерній фізиці.

Окремою, безперечно важливою і потужною галуззю завжди була атомна енергетика, але нажаль, останнім часом вона почала значно занепадати. І це при цьому, що за останнє десятиліття загальне щорічне виробництво електроенергії в Україні збільшилось, зросла й частка енерговидобування на атомних електростанціях. Тобто, атомних потужностей в Україні достатньо, але що і як правильно робити й досі мало хто розуміє. Перш за все спад галузі пов’язують із малоефективним, часто таким що діє у своїх корисливих цілях, менеджментом та не прихильністю влади до цього питання. Ні для кого не секрет, що сьогодні електроємність ВВП України в кілька разів перевищує аналогічний показник європейських країн, а однією з причин цього є структура української економіки, яка здебільшого складається з електроємних галузей. Тому на сьогоднішній день важливим питанням є не тільки зберегти українські атомні потужності, а й взагалі взяти курс на її розвиток. Адже дана галузь є важливим чинником росту економіки держави, а відповідно і розвитку країни в цілому.

Об’єктивно Україна має всі передумови, щоб стати успішною державою в ядерній енергетиці на довготривалий строк. І на сьогоднішній день Президент України Володимир Олександрович Зеленський це чітко усвідомлює, а тому робить всі необхідні кроки щоб енергетична атомна галузь нарешті піднялась із колін і почала приносити користь кожному громадянину держави. Сьогодні в державі працює чотири АЕС, на яких діють 15 енергоблоків типу ВВЕР (водо-водяний енергетичний реактор) загальною потужністю 13880 МВт. Атомна енергетика перетворилася на основний стабілізуючий фактор енергетичної системи країни. Усі ці факти, а також аналіз енергетичних потреб країни та можливостей їх задоволення свідчать про доцільність і необхідність розвитку в Україні атомної енергетики. Вибір саме такого шляху відповідатиме і світовій тенденції. Та тривожним є те, що більшість із цих діючих 15 блоків АЕС введено в експлуатацію до 1990 року при плановому терміні експлуатації до 40 років. До 2030 року вони мають бути виведені з експлуатації. Діюча програма подовження терміну експлуатації реакторів лише відтерміновує закриття реакторів, ресурс яких вичерпується. Тому, можна сказати, що ядерна енергетика переживає період занепаду в ролі профіцитного додатку до теплової енергетики.

Всі ми знаємо, що на чолі атомного енергетичного комплексу стоїть державне підприємство «Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом». А тому, саме від нього, а перш за все від менеджменту який очолює атомного гіганта залежить енергетична потужність нашої країни.  Енергоатом є оператором чотирьох атомних електростанцій України: Запорізької, Рівненської, Южно-Української та Хмельницької. До складу Компанії також входять «Атомремонтсервіс», «Атоменергомаш», «Атомкомплект», «Атомпроектінжиніринг»,  «Аварійно-технічний центр», «Науково-технічний центр», «Енергоатом-Трейдинг», «Донузлавська ВЕС», «Складське господарство», «Атомприлад», «Автоматика та машинобудування», «Управління справами» та Представництво в Брюсселі, які є відокремленими підрозділами ДП «НАЕК «Енергоатом». Разом це гігантський комплекс, який за правильних кроків може суттєво вплинути на розвиток України.

За нашими даними в Україні з’явився достойний кандидат, щоб очолити ДП «НАЕК «Енергоатом», і це не просто шаблонна фігура, а спеціаліст який має готовий і дієвий план розвитку атомного енергетичного комплексу. Мова йде про Станіслава Дямінова, так того самого що багато років тому створив і написав статут ДП «НАЕК Енергоатом». І так, того самого, що попередня влада боялась допустити до управління атомним гігантом, адже розуміла що в його особі може прийти крах всім схемам по незаконному збагаченню. Таким чином, в його сторону було запущено кілька інформаційних фейків з метою дискредитації, на які Дямінов відповів судовими позовами. В результаті українська феміда довела, що всі дані це ніщо інше як брехня, на що є рішення судів. Тобто, можна підкреслити: Станіслав Дямінов, не тільки фахівець найвищого розряду, а й людина яка може побороти корупційну складову, що процвітає в цій сфері, а це у розвитку є вкрай важливим фактором.

Наскільки нам відомо головною метою Дямінова є першочергове забезпечення інтересів України без жодного схиляння в бік США чи РФ. Інвестиційний процес і домовленості гуртуються виключно для розвитку української енергетичної атомної галузі і української економіки в цілому.  Дана людина може принести державі такі першочергові плюси:

  • Постачання свіжого ядерного палива зі знижкою у 33%
  • З дисконтом до 50% від стандартної вартості продовжити на 30 років безпечний строк використання енергоблоків
  • Забезпечення функціонування ядерних блоків на максимумах
  • Забезпечення оригінальними запчастинами для українських АЕС за формулою: собівартість плюс 25% на транспортування
  • Забезпечити підготовку професійних кадрів, їх постійне підвищення кваліфікації
  • Привести потужних інвесторів, які суттєво вплинуть на модернізацію галузі та її розвиток шляхом побудови нових потрібних потужностей.

Станіслав Дямінов очоливши НАЕК «Енергоатом» в короткостроковому періоді зможе добитись збільшення заробітної платні працівникам АЕС, і сюди слід врахувати що розвиток Енергоатому позитивно вплине на економіку країни ,що й дасть змогу підвищити соціальний стан населення. Також, згідно отриманих даних під його керівництвом атомний гігант зможе збільшити свою прибутковість у 10 разів, і що важливо притому встановити собівартість атомної енергії у 0,26грн за 1 кВт/год., що є значно нижчим від сьогоднішнього показнику. І ще важливо підкреслити у своїй діяльності він виключно опирається на інвестиційний процес, який дасть змогу послабити навантаження на витрати із бюджету України що маємо на сьогодні. Але важливим фактором він бачить проведення прозорого міжнародного аудиту з метою очистити галузь від працівників, що приносять матеріальну шкоду з їх безпринципним покаранням за всі злодіяння.

Підхід до атомної енергетики який існував в Україні до сьогодні доволі застарілий з огляду на практичну відсутність будь-яких планів розвитку цієї галузі енергетики. Також до тепер ми спостерігали незацікавленість влади у цій сфері, що бачимо хоче змінити Президент Володимир Зеленський. Зараз Україна потребує хорошої стратегії розвитку вітчизняного сектору атомної енергетики, яку безперечно розробив і готовий втілювати Станіслав Дямінов. Під його керівництвом НАЕК «Енергоатом» Україна отримає шанс стати енергонезалежною державою, збереже цілісну екологію та здоров’я громадян, здобуде авторитет та визнання світової спільноти. Тож щиро надіємось, що наша країна не обійде стороною потрібний розвиток атомного сектору енергії і буде сприяти всім планам такої людини як Станіслав Дямінов, адже за ним такий довгоочікуваний і необхідний всім нам прогрес.

Теги: атомна енергетика,АЭС,Володимир Зеленський,Дямінов Станіслав,енергетика

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео