Повага до України вкрай важлива для досягнення тривалого миру

Повага до України вкрай важлива для досягнення тривалого миру
217621 ПЕРЕГЛЯДІВ

     Костянтин Єлісєєв, Заступник Глави Адміністрації Президента України: Компроміси на російських умовах – це невірна політика для досягнення миру в Україні.
     Щодо коментаря Віктора Пінчука на тему «Україна повинна піти на болючі компроміси для миру з Росією", то погоджуюся з його благородним закликом до миру на Донбасі. Проте, я не можу погодитися із закликом до компромісів на основі стурбованості. Страхи та слабкість – погані радники. Вони підігрівають апетити Росії, провокують ще сильнішу агресію і спричиняють ще більші людські страждання.
     Саме тому Україна завжди виступала з позицій такого рішення, яке ґрунтується на національних інтересах і волі українського народу, який прагне, щоб наша країна була незалежною та процвітаючою, а його вибір – вільний від агресивного диктату.
     Давайте мати чітке уявлення про червоні лінії, які ніхто в Україні не посміє перетнути – ні зараз, ні у майбутньому.
     По-перше, ніякої відмови від європейської та євроатлантичної інтеграції України. Це буде рівнозначно відмові від незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України. Це буде рівнозначно поверненню до радянського минулого в Україні – що і сам пан Пінчук не хотів би вітати. Відмова від європейської інтеграції була б і політичним самогубством для будь-якого політика в Україні, який би наважився закликати до такого різкого розвороту. Особливо після Революції Гідності та її запиту на модернізацію та реформи.
     По-друге - ніякої торгівлі територіями України, будь-то Донбас чи Крим. Ці території не можуть бути частиною торгів для миру. Вони – це Україна, і це підтверджується на міжнародному рівні - в тому числі Резолюцією ГА ООН щодо Криму, яка була ухвалена минулого місяця, та у звіті Прокурора Міжнародного кримінального суду в листопаді минулого року. Україна ніколи не покине на призволяще українців, які потрапили в пастку за залізну завісу російського військового вторгнення в Криму та на Донбасі.
     По-третє - ніяких виборів на Донбасі, поки російський чобіт перебуває на українській землі. Україна виступає за проведення там місцевих виборів лише на підставі українського закону та стандартів Організації з безпеки і співробітництва в Європі. Безумовно, Кремлю хотілося б легітимізувати свою гібридну окупацію та її маріонетковий режим на Донбасі руками самої України. Однак, ніхто не має потрапити в цю пастку.
     Компроміси на умовах Росії – це невірна політика. Один із важковаговиків нової американської адміністрації якось зазначив: "історія вчить, що слабкість породжує зло». Такий підхід ніколи не приводив ані до стійкого миру, ані рятував життя. Радше навпаки, такий підхід завжди підживлює більше агресії та спричиняє нові людські страждання.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео