Новини України: Гройсман поділився планами по відновленню країни

Новини України: Гройсман поділився планами по відновленню країни
158713 ПЕРЕГЛЯДІВ

Проведення ряду комплексних реформ в Україні входить до «Плану відновлення країни на 2015-2017 рр.». Такою інформацією поділився Спікер парламенту Володимир Гройсман.

Проведення ряду комплексних реформ в Україні входить до «Плану відновлення країни на 2015-2017 рр.». Такою інформацією поділився Спікер парламенту Володимир Гройсман.
Голова Верховної Ради повідомив, що даний план розроблюється урядом, Адміністрацією Президента та експертами з Європейського союзу. За словами Гройсмана уже підготовлений план реформ, які передбачені на кожен рік від 2015 до 2017 року. Крім того, Спікер висловив власну впевненість у тому, що «Стратегія 2020», «План відновлення країни на 2015-2017 рр.» та урядова програма – це три ключових документа, які доповнюють один одного. Вони стануть хорошим та якісним планом розвитку країни, за допомогою якого будуть подоланні всі проблеми, що спіткали Україну.
Також Гройсман вважає, що згідно з цим планом буде проведена у січні донорська конференція. Логіка прийняття даного плану полягає у тому, що після створення його, він обговорюється європейськими експертами. Далі він передається у комітет реформ. Після розгляду комітетом, план передається на затвердження урядом.
На думку Спекера, для реалізації плану, який передбачає відновлення держави на найближчі три роки, потрібно буде змінювати законодавство. Тому Гройсман впевнений, що ключова роль у затвердженні реформ лежить саме на законодавчому органі влади. Тому парламент має підтримувати якісні і хороші ініціативи Президента, уряду та неурядових організацій для ефективності самих реформ.
Нагадаємо, що «План відновлення країни на 2015-2017 рр.» мав бути презентований наприкінці 2014 року, однак цю подію було перенесено на початок 2015.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео