Новини України: Розенко: Україна не виплачує пенсій сепаратистам

Новини України: Розенко: Україна не виплачує пенсій сепаратистам
105899 ПЕРЕГЛЯДІВ

Міністр соціальної політики Павло Розенко спростував інформацію про те, що українська влада виплачує пенсії сепаратистам. Раніше таку інформацію поширив голова Луганської обласної державної адміністрації Геннадій Москаль.

Міністр соціальної політики Павло Розенко спростував інформацію про те, що українська влада виплачує пенсії сепаратистам. Раніше таку інформацію поширив голова Луганської обласної державної адміністрації Геннадій Москаль. Як повідомив міністр у Пенсійному фонді Луганщини було проведено перевірку, але дана інформація не підтвердилась. За словами Павла Розенка з тих 14 людей, про яких говорив Москаль, двоє людей взагалі не є пенсіонерами, а одинадцять осіб уже два місяці не отримують пенсії.
Щoдо однієї людини буде проводитись ретельна перевірка, оскільки вона є зареєстрована як переселенець. За його словами якщо дана перевірка підтвердить, що дана особа не є переселенкою, то пенсійний фонд негайно припинить їй виплату пенсії. Також він попросив, щоб органи місцевої влади надавали подібну інформацію напряму у міністерство, а не у ЗМІ і подібних непорозумінь не виникатиме. «Я дуже хотів би, щоб органи місцевого самоврядування працювали із міністерством більш злагоджено і тоді подібні непорозуміння не виникатимуть.”, - заявив міністр.

Мої відео