Новини України: Силовики планують звільнити полонених до кінця цього тижня

Новини України: Силовики планують звільнити полонених до кінця цього тижня
52884 ПЕРЕГЛЯДІВ

Як розповів керівник Головного слідчого управління СБУ Василь Вовк, до кінця цього тижня з полону сепаратистів може бути звільнено ще декілька десятків українців. За його словами, річ може йти про 200-250 осіб, які на даний момент перебувають у полоні. Він повідомив, що зараз триває робото по цьому питанні.

Як розповів керівник Головного слідчого управління СБУ Василь Вовк, до кінця цього тижня з полону сепаратистів може бути звільнено ще декілька десятків українців. За його словами, річ може йти про 200-250 осіб, які на даний момент перебувають у полоні. Він повідомив, що зараз триває робото по цьому питанні. Окрім цього він висловив упевненість, що українська влада зможе визволити з полону усіх українців, а основою такої впевненості він назвав міжнародний тиск на Росію.
При цьому він уточнив, що в базі даних СБУ зараз нараховується 1500 осіб зниклих безвісті, а 684 людини перебувають у списках полонених. Інформацію про обмін підтвердила також і «уповноважена з прав людей» у самопроголошеній ДНР Дар’я Морозова. За її словами, усіх полонених, які є у списках наданих українською стороною, можуть випустити, але при умові, що СБУ амністує усіх полонених сепаратистів. Як вона повідомила, якщо СБУ підготує усі необхідні документи, то обмін відбудеться уже цього тижня.