Новини України: Силовики планують звільнити полонених до кінця цього тижня

Новини України: Силовики планують звільнити полонених до кінця цього тижня
53014 ПЕРЕГЛЯДІВ

Як розповів керівник Головного слідчого управління СБУ Василь Вовк, до кінця цього тижня з полону сепаратистів може бути звільнено ще декілька десятків українців. За його словами, річ може йти про 200-250 осіб, які на даний момент перебувають у полоні. Він повідомив, що зараз триває робото по цьому питанні.

Як розповів керівник Головного слідчого управління СБУ Василь Вовк, до кінця цього тижня з полону сепаратистів може бути звільнено ще декілька десятків українців. За його словами, річ може йти про 200-250 осіб, які на даний момент перебувають у полоні. Він повідомив, що зараз триває робото по цьому питанні. Окрім цього він висловив упевненість, що українська влада зможе визволити з полону усіх українців, а основою такої впевненості він назвав міжнародний тиск на Росію.
При цьому він уточнив, що в базі даних СБУ зараз нараховується 1500 осіб зниклих безвісті, а 684 людини перебувають у списках полонених. Інформацію про обмін підтвердила також і «уповноважена з прав людей» у самопроголошеній ДНР Дар’я Морозова. За її словами, усіх полонених, які є у списках наданих українською стороною, можуть випустити, але при умові, що СБУ амністує усіх полонених сепаратистів. Як вона повідомила, якщо СБУ підготує усі необхідні документи, то обмін відбудеться уже цього тижня.

Мої відео