Новини України: Українські війська залишили термінал аеропорту Донецька

Новини України: Українські війська залишили термінал аеропорту Донецька
79573 ПЕРЕГЛЯДІВ

Міністерство оборони України заявило, що частини української армії вийшли з головного терміналу Донецького аеропорту, де в останні тижні бої стали ще більш запеклими.

Міністерство оборони України заявило, що частини української армії вийшли з головного терміналу Донецького аеропорту, де в останні тижні бої стали ще більш запеклими. Військові, проте, зберегли контроль над частинами аеропорту, але шість солдатів загинули і шістнадцять були поранені. Летовище, яке знаходиться в безпосередній близькості до міста має символічне значення контролю території для обох сторін збройного конфлікту.
Боротьба між українською армією й проросійськими сепаратистами посилилася і в самому Донецьку. Це сталося після спільного виступу представників України, Росії, Франції та Німеччини про припинення воєнних дій на сході країни. Вони також домовилися про лінію розмежування території між сепаратистами та урядовими військами. Із цієї лінії обидві сторони мають вивести свої підрозділи, але цього досі не сталося.
Міністерство оборони України повідомило, що 20 українських військовослужбовців вийшли з головного терміналу аеропорту, тому що їх позиції були знищені під прямим обстрілом. Втрату терміналу називають серйозним ударом по українській армії.
Із самого початку воєнних дій у квітні 2014 року більше 4800 українських солдатів було вбито і близько 1,2 мільйони осіб виїхало з тимчасово окупованих територій.
Генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг заявив, що кількість російських танків та іншої важкої воєнної техніки зростає на території східної України. Москва тим часом заперечує заяви українських силовиків, що більш ніж 9000 російських солдатів воює поруч з повстанцями.
Заступник прем’єр-міністра Росії Аркадій Дворкович запевнив, що ті росіяни, які воюють на території України самі прийшли в армію сепаратистів по своїй волі.

Мої відео