Новини України: Жителька Харкова під виглядом волонтера для терористів збирала гроші

26566 ПЕРЕГЛЯДІВ

Представникам служби безпеки України вдалося затримати 24-річну дівчину із Харкова, яка, представляючись помічницею українських військових, стала своєю у волонтерських колах.

Представникам служби безпеки України вдалося затримати 24-річну дівчину із Харкова, яка, представляючись помічницею українських військових, стала своєю у волонтерських колах. Вона збирала кошти та інформацію для терористів. Цю інформацію повідомили представники прес-служби СБУ. Як виявилося, харків’янка приїжджала в місця дислокації Збройних Сил, там робила приховану відео- та фотозйомку військової техніки українців, позицій особового складу та об’єктів життєзабезпечення. Усю зібрану інформацію лжеволонтер передавала ватажкам бандитських формувань, які використовували отримані відомості для обстрілів воєнних сил АТО та організації диверсій у містах України.
Також ця жінка не гребувала і тим, що зібрані нею кошти нібито на «на допомогу українській армії» передавала терористам. Вона створила в соціальних мережах декілька спільнот, де організовувала покупку верхнього одягу та технічних засобів, а також проводила вербування українців у незаконні збройні формування.
Харківська «активістка» була адміністратором кількох груп в соціальних мережах сепаратистської спрямованості, де активно закликала до створення ще однієї «народної республіки». Вона схвалювала діяльність російських терористів, повністю спотворювала інформацію про антитерористичну операцію,а також поширювала дані про теракти і диверсії, скоєні терористичною групою «харківських партизан» та закликала наслідувати їх.
Жінку затримали контррозвідники СБУ. Тоді вона виконувала черговий раз вказівки терористів - проводила зйомки місця тимчасової дислокації військових на мобільний телефон. Із пам’яті телефону вилучили електронні адреси, на які вона відправляла відзняті кадри. Далі провели обшук у її квартирі. У затриманої вилучили гранату, агітаційну антиукраїнську продукцію, матеріали прихованої відеозйомки та мікрофон далекої дії.
На жаль, харківській активістці загрожує максимум п’ять років ув’язнення.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео