Новини України: Кількість добровольців у рамках мобілізації в нашій країні зменшилась

132425 ПЕРЕГЛЯДІВ

Кількість добровольців у рамках мобілізації в нашій країні, перша хвиля якої стартувала 20 січня 2015 року, скоротилася вже на 6%. 

Кількість добровольців у рамках мобілізації в нашій країні, перша хвиля якої стартувала 20 січня 2015 року, скоротилася вже на 6%. Таку заяву 27 січня 2015 року під час чергового засідання в будівлі Адміністрації Президента України Петра Порошенка зробив Олег Бойко - начальник мобілізаційного управління Збройних сил України.
«У ході першої частини часткової мобілізації було покликано 20% добровольців від кількості мобілізованих. А в процесі другої і третьої, цей показник зменшився до 10%. А тепер, при оповіщенні військовозобов’язаних четвертої черги мобілізації, показником є лише 6% ", - заявив Олег Бойко.
Але також ватро зазначити, що заступник глави Адміністрації Президента Андрій Таранов заявив, що поставлене завдання глави держави Петра Порошенка з мобілізації в Україні практично виконано.«Завдання Петра Порошенка - Президента України щодо мобілізації на території України практично виконано, незважаючи на заходи, які здійснює Росія для зриву мобілізації українців», - підкреслив він.
Нагадаємо, що раніше повідомлялося, що в рамках мобілізації повістки отримали приблизно 62 тисячі українців. Всього Україна планує мобілізувати аж 200 тисяч українців.

Мої відео