УКРАЇНА ІНФОРМ

За фактом розміщення на Youtube антисемітського звернення відкрили кримінальне провадження

За фактом розміщення на Youtube антисемітського звернення відкрили кримінальне провадження
135298 ПЕРЕГЛЯДІВ

Скандальне відео записав дніпровський бізнесмен Дмитро Пелих. Про відкриття кримінального провадження Соборним відділом поліції журналісту телеканалу D1 повідомила речниця головного управління Нацполіції в Дніпропетровській області Ганна Старчевська.

Нагадаємо, 14 жовтня Дмитро Пелих оприлюднив відео, в якому звинуватив членів єврейської громади Дніпра у своїх бізнес-негараздах.

18 жовтня керуючий справами єврейської громади Олександр Фрідкіс звернувся до Шевченківського райвідділу поліції з заявою. Він назвав антисемітським образливі висловлювання Дмитра Пелиха на адресу послідовників хасидизму — найбільш масової релігійної течії в юдаїзмі. 

З Шевченківського райвідділу заяву єврейської громади передали до Соборного райвідділу поліції. Тепер скандальне відео вивчають слідчі.

При цитуванні і використанні будь-яких матеріалів в Інтернеті відкриті для пошукових систем гіперпосилання не нижче першого абзацу на «ukraine-inform.com» — обов’язкові, крім того, цитування перекладів матеріалів іноземних ЗМІ можливе лише за умови гіперпосилання на сайт ukraine-inform.com та на сайт іноземного ЗМІ. Цитування і використання матеріалів у офлайн-медіа, мобільних додатках, SmartTV можливе лише з письмової згоди "ukraine-inform.com". Матеріали з позначкою «Реклама» або з дисклеймером: “Матеріал розміщено згідно з частиною 3 статті 9 Закону України “Про рекламу” № 270/96-ВР від 03.07.1996 та Закону України “Про медіа” № 2849-IX від 31.03.2023 та на підставі Договору/рахунка.

Суб’єкт у сфері онлайн-медіа; ідентифікатор медіа – R40-05955

Суб’єкт в сфері медіа, що здійснює мовлення без використання радіочастотного спектра – ідентифікатор медіа - R10-01993

Текст і зображення на цій сторінці опубліковано на умовах Creative Commons із зазначенням авторства 4.0 міжнародна.

Мої відео