Скандал з дніпровським нардепом спровокував президентську перевірку політиків

Скандал з дніпровським нардепом спровокував президентську перевірку політиків
145962 ПЕРЕГЛЯДІВ

Володимир Зеленський гостро відреагував на листування В`ячеслава Медяника у сесійній залі Верховної Ради. Депутат з Дніпра за допомогою повідомлень “вирішував питання” з прокуратурою. Про це стало відомо зі сторінки Президента України у соцмережах.

Володимир Зеленський зазначив: “Я не допущу, щоб хтось зсередини фракції чи ззовні міг кидати тінь на політичну силу, яка отримала мандат більшості від народу України. Тому вважаю, що всі члени Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики повинні пройти перевірку на детекторі брехні. Якщо цією перевіркою буде встановлена хоча б найменша вірогідність того, що хтось із депутатів брав гроші за голосування на комітеті, цими депутатами мають зайнятися антикорупційні органи. Чесне та неупереджене розслідування має зняти всі питання і дати відповіді, хоч би якими гіркими вони були. Так само вважаю за необхідне вчинити і стосовно депутата, який вів сумнівне листування щодо «вирішення питань». І якщо підозри виправдаються, ми з такими депутатами попрощаємось”.

Нагадаємо, 16 жовтня під час сесії Верховної Ради журналісти зафіксували листування депутата-мажоритарника від партії “Слуга народу”  В`ячеслава Медяника. Народний обранець обговорював у месенджері “питання по цукру” та обіцяв своєму співрозмовнику “вирішити питання” з прокуратурою. При цьому, судячи з листування, справа по цукру перебуває в НАБУ. 

В`ячеслав Медяник — юрист та бізнесмен з Дніпра, пройшов у Раду по мажоритарному округу № 27. Він — член комітета Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності та голова підкомітету з питань законодавства щодо адміністративних порушень та охоронної та детективної діяльності.

Мої відео