Народне віче під гаслом “Ні капітуляції!” відбулося у 32-х містах України

Народне віче під гаслом “Ні капітуляції!” відбулося у 32-х містах України
201490 ПЕРЕГЛЯДІВ

6 жовтня активісти вийшли на акцію протесту проти реалізації «формули Штайнмаєра». Народне віче пройшло у Дніпрі, Києві, Одесі, Львові, Миколаєві та інших містах України. У Києві на головній площі країни за оцінками поліції зібралося близько 10-ти тисяч людей.

У Дніпрі акція протесту проходила біля будівлі Дніпропетровської ОДА. До установи прийшло майже 300 активістів.

«Ми зібрались тут, аби поки ненав'язливо, у мирний спосіб натякнути, що по-перше, ми дивимось, а по-друге, здати Україну не вдасться», — розповів журналістам учасник «Народного віче» у Дніпрі Олег Черненко. 

Запрошували на «Народне віче» через соціальні мережі. На заході об`єднались активісти з різних громадських організацій, військовослужбовці та волонтери. 

«Віче — це народні збори, це народна думка. Інтереси України зараз можуть дуже сильно постраждати, якщо ми не будемо виходити й говорити, про те, що ми проти», каже організаторка, голова ГО «Ініціативний фронт Придніпров`я» Людмила Шамрай. 

На знак протесту проти капітуляції українських військ зі Сходу країни дніпровські активісти спалили білий прапор. Учасники віче впевнені — Україна здатна перемогти у неоголошеній війні. А перемир'я для нашої країни — поразка.

На Дніпропетровщині на віче збирались у трьох містах. Окрім Дніпра, до акції також долучилися активісти Кривого Рогу. За підрахунками місцевих ЗМІ, на площу Горького до Стели Героїв вийшло близько трьох сотень городян. Місцеві кажуть, це — наймасовіше зібрання з 2014-го року.

Більше сотні людей прийшло на протест у Нікополі. Ветерани, активісти, вдови та матері загиблих бійців зустрілися під будівлею міського виконкому. Вони закликали нікопольських посадовців направити вимогу не допустити капітуляції країни до Верховної Ради, Президента та Уряду.

Загалом народні збори сколихнули 32 міста країни. Наймасовіше віче відбулось у Києві. На майдані Незалежності зафіксовали близько 10-ти тисяч людей. Активісти по всій Україні вимагали від влади не допустити здачі українських інтересів на тимчасово окупованих територіях.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео