Апеляційний суд Дніпра не задовольнив вимоги прокуратури та залишив Колєснікова на волі

Апеляційний суд Дніпра не задовольнив вимоги прокуратури та залишив Колєснікова на волі
201475 ПЕРЕГЛЯДІВ

Дмитро Колєсніков не втече – такого висновку дійшли у Дніпровському апеляційному суді. Екснардепа залишили на поруках у депутата Верховної Ради Дмитра Шпенова.

Прокурор вимагав змінити міру запобіжного заходу, яку обрали в Жовтневому районному суді 16 вересня 2019 року. Тоді судді вирішили не тримати під вартою колишнього нардепа, доки триває досудове слідство.

“Ми вважали, що суд першої інстанції неналежним чином оцінив ризики передбаченні статтею 177 Кримінально-процесуального кодексу України. Йдеться про ризики щодо перешкоджання підозрюваним у проведенні досудового розслідування. Тому вирішили подати апеляційну скаргу”, – прокоментував прокурор Віталій Самоткан.

Дмитра Колєснікова звинувачують у зловживанні владою або службовим становищем за ч.2 ст.364 Кримінального кодексу України. У 2012 році він обіймав посаду голови Агентства держмайна. Тоді, на думку прокуратури, посадовець здійснив дії, які призвели до відчуження об’єктів нерухомості. А саме виробничого і лабораторно-побутового корпусів «Науково-дослідного та конструкторсько-технологічного інституту трубної промисловості імені Осади» у Дніпрі. Приміщення площею 7 тисяч кв м оцінювалося на той час у понад 16 млн грн.

“Рішення, яке приймалося, не змінило статус майна. Воно було державним – воно й лишилось державним. Всі дії були вчинені тільки для того, аби державне підприємство мало можливість здавати ці приміщення в оренду”, - відкидає звинувачення  колишній нардеп України Дмитро Колєсніков

Захист підозрюваного стверджує, що майно передали в комунальну власність у 2013 році. На той час Колєсніков вже не працював в Агентстві держмайна.

“Наразі триває досудове розслідування. Тому теж збиратимемо докази нашої невинуватості в цьому злочині. Ми абсолютно переконані в тому, що їх більш ніж  достатньо. Всі вони будуть представлені та покладені в основу прийняття об’єктивного законного рішення”,  - сказала адвокатка Дмитра Колєснікова Ірина Опанасенко.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео