«Майже 14 тисяч дніпрян стали заручниками політичної помсти Бориса Філатова», – депутати міськради

«Майже 14 тисяч дніпрян стали заручниками політичної помсти Бориса Філатова», – депутати міськради
258803 ПЕРЕГЛЯДІВ

Усе – через так звані «депутатські кошти». Борис Філатов не дає їм ходу. Про бездіяльність мера заявили  депутати Дніпровської міськради у прямому ефірі ток-шоу «Лінія захисту».

Депутатів міської ради Олександра Купрієнка та Олександра Лигіна «блокує» мер. Зокрема, Борис Філатов не підписує документи – жодні ремонтні роботи не можуть розпочатися в під’їздах мешканців та на прибудинковій території. Відповідно, у заручниках опинилися близько 14 тис. людей.

«Запитання особисто до мера Бориса Філатова: чому він не підписує розпорядження щодо виділення коштів за депутатськими запитами? Програму виконання доручень виборців ніхто не відміняв», – наголосив Олександр Купрієнко.

Він додав, що «депутатські кошти», які могли б стати порятунком для багатьох дніпрян, натомість стали засобом маніпуляцій та помсти  Бориса Філатова.

«Працюємо, як і інші депутати. Дотримались всіх процедур, підготували всі необхідні документи. Висновки були готові ще в лютому. Однак мер вперто не ставить свій підпис під документами. Це називається «бездіяльністю», – переконаний Олександр Лигін.

Мої відео