Департамент міськради Дніпра співпрацює з підприємством бойовика ДНР

Департамент міськради Дніпра співпрацює з підприємством бойовика ДНР
257382 ПЕРЕГЛЯДІВ

Інформація спливла, коли проводили кримінальне провадження щодо зловживання владою під час паспортизації вулиць Дніпра. У травні його відкрила Дніпропетровська міська прокуратура №1.

А вже 30 серпня відбулися обшуки в комунальному підприємстві Управління по ремонту та експлуатації автошляхів. Правоохоронці вилучили технічні паспорти вулиць Дніпра, флешки, фото та іншу документацію.

"Документацію, яку маємо, надамо. Там є список у прокурора, тому жодних дій для приховування не чинимо", - переконує директор КП УРЕА Андрій Должиков.

Схема зловживання, за даними правоохоронців, така. Департамент благоустрою та інфраструктури міськради Дніпра замовляє товариству з обмеженою відповідальністю "Інтербуд Транс 1" паспортизацію 78 вулиць Дніпра, під’їздів до Нового та Усть-Самарського мостів. Роботи не виконують, а беруть стару технічну документацію, виготовлену раніше. Та чиновники закривають на це очі.

"Паспорти зроблені нормальні. І ми їх прийняли і передали на баланс в УРЕА. Старих паспортів не було в місті. Старі паспорти, може, десь є 60-х років", - виправдовується заступник начальника Департаменту благоустрою та інфраструктури міськради Дніпра Олексій Самілик.

Акти здачі-приймання технічних паспортів підписує заступник міського голови - директор департаменту Михайло Лисенко. Це дозволило зняти бюджетні кошти з рахунків Держказначейства, вивести "в тінь" і привласнити.

Ця афера коштувала бюджету Дніпра понад 16 млн грн. Гроші у вигляді податків взяли з гаманців пересічних дніпрян і перерахували підприємству бойовика Андрія Вічина. 22-річний мешканець Донецька – власник і керівник ТОВ "Інтербуд Транс 1". У соцмержах Андрій Вічин – у формі бойовика.

"Мені це невідомо. Паспорти замовлялись тій фірмі, яка виграла тендер. Я не кадровик і не компетентний пояснювати щось, - говорить заступник начальника Департаменту благоустрою та інфраструктури міськради Дніпра Олексій Саміликі і додає: – З Андрієм Вічиним я особисто незнайомий і жодного разу його не бачив".

Та в тендерній документації чорним по білому написано, що Андрій Вічин зареєстрований у Донецьку. До речі, за весь час збройного конфлікту на Сході держави він на підконтрольну Україні територію не виїжджав. Принаймні, необхідних для цього перепусток не оформлював. Як поставив свій підпис, більше схожий на хрестик, під договором та актами приймання-передачі, незрозуміло. Слідчі дії тривають і ще може бути чимало нових сюрпризів.

Читайте також: Верховна Рада підтримала зняття депутатської недоторканності

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео