До 1 вересня полонені моряки можуть повернутися на батьківщину

До 1 вересня полонені моряки можуть повернутися на батьківщину
32808 ПЕРЕГЛЯДІВ

Обмін ув’язненими між Україною і Росією планують провести до кінця цього тижня. Обговорення щодо його підготовки продовжується. Про це розповів адвокат російських ув’язнених Валентин Рибін.

"Я очікую обміну цього тижня. Точну дату поки сказати не можу. Річ у тім, що в Україні від 24 серпня були вихідні. Так чи інакше, все має відбутися незабаром", – розповів правозахисник.

Наразі справа перебуває на фінальній стадії. Україна та Росія вирішують, як зняти звинувачення зі всіх осіб, які заявлено на обмін. Рибін також уточнив, що кінцевого рішення щодо кількості обмінюваних людей немає. Крім того, оголошена раніше формула рівного обміну є лише можливою. Нині кількість та склад людей, які заявлені на обмін уточнюється в процесі перемовин.

Невідома й подальша доля 24-х українських моряків, яких захопили у районі Керченської протоки в листопаді 2018 року. За словами співрозмовників російського видання, кінцевого рішення щодо їхньої участі в обміні ще не ухвалено.

Зазначимо, що обмін утримуваними та ув’язненими між Україною і Росією нібито призначено на 28-29 серпня. Про це ми писали раніше: Військовополонені моряки можуть повернутися до України до кінця літа

Читайте також: Держбюро розслідувань перевірить мобілку Віталія Глуховері

Мої відео