Невчасно відкриті дільниці, зіпсовані бюлетені та заборонена агітація

Невчасно відкриті дільниці, зіпсовані бюлетені та заборонена агітація
32855 ПЕРЕГЛЯДІВ

На першу половину дня виборів зафіксовано декілька порушень на Дніпропетровщині. Дільниця у школі № 79 розпочала свою роботу на дві години пізніше.

Причина — члени комісії у п’ятницю поставили штамп "Вибув" на прізвищі не того кандидата та зіпсували понад двох тисяч бюлетенів. Сьогодні їм привезли нові бланки, на їх проштамповку й пішло багато часу.

Плутатина з бюлетенями спіткала і 310-ту виборчу дільницю Дніпра. 500 бюлетенів поїхали за іншою адресою, де їх помилково і проштампували.

"Вони всі будуть віднесені до категорії "Ті, що не підлягають врахуванню", — зазначив голова правління "Комітету виборців України" в області Станіслав Жолудєв.

У дніпровській школі № 44 виборці округу №25 скаржаться на те, що через погане освітлення неможливо розгледіти інформаційні плакати на виборчих дільницях. Особливо страждають люди зі слабким зором.

У цій же школі близько 10-ї ранку спостерігачі викликали поліцію через несанкціоновану агітацію. Плакати, які закликають голосувати за одного з мажоритарних кандидатів, висять просто на стовпах біля паркану школи. Тобто поза виборчою дільницею.

"Ми намагалися зняти самотужки, але така висота, що ніхто з нас не зміг. Тоді ми зателефонували в комунальну службу нашого району, але сьогодні о пів на сьому, коли прийшли на роботу, ми констатували, що вони досі висять", — розповідає голова ДВК 121089 ОВК 25 Ніна Войтович.

У Соборному районі Дніпра мешканці звернули увагу на три порушення, які стались на виборчій дільниці у монтажному технікумі.

"Плакати інформаційні розташовані в 2 ряди і це можна розглядати, як порушення рівноправне висвітленню інформації про кандидатів та партій. Ще порушення там же — на одну стаціонарну скриньку менше, ніж передбачено законом і ще одне — приміщення для голосування змінене", — каже голова правління "Комітету виборців України" в області Станіслав Жолудєв.

А ось поблизу однієї з виборчих дільниць на житловому масиві Тополя агітували… печивом. Його продавали за 5 копійок, тут же пригощали водою. Активісти району викликали поліцію. Всередині торгової ятки жодних плакатів не знайшли, тож за кого саме агітували наразі невідомо. Правоохоронці склали акт про незаконну торгівлю.

У Чумаках двічі порушила закон сама комісія. Там видали бюлетень на підставі ксерокопії паспорту та комісія прийняла про це рішення.

"Жодних рішень з 8 до 20 дільнична виборча комісія приймати не може, бо для цього слід перервати процедуру голосування, яка є безперервною. Тобто комісія двічі порушила закон", — каже голова правління "Комітету виборців України" в області Станіслав Жолудєв.

Читайте також: У Кривому Розі зафіксували майже два десятки звернень про правопорушення

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео