Реєстрація кандидатів у народні депутати завершена

Реєстрація кандидатів у народні депутати завершена
88873 ПЕРЕГЛЯДІВ

За даними, що їх оприлюднила ЦВК Дніпропетровщина увійшла у трійку лідерів за кількістю претендентів на парламентське крісло. По мажоритарних округах в області балотуються 315 чоловік. Однією з головних ознак цих перегонів стала масова відмова кандидатів, пов’язувати себе із політичними проектами. Принаймні офіційно. Згідно сайту ЦВК лише третина з них йде за підтримки тої чи іншої партії, решта — самовисуванці.

"Часто кандидати змінюють перед виборами політичні сили, бо та політична сила яку вони представляли вже втратила довіру. - розповідає координатор обласної громадянської мережі "Опора" Вадим Головченко, - І в даному випадку коли вже взагалі немає довіри ніяким політичним силам, вони намагаються використати механізм самовисування.”

Найбільш привабливим для кандидатів виявився двадцять шостий округ — це Шевченківський район Дніпра. Тут за місце у Раді змагатимуться аж 37 людей. Серед них — колишній депутат міської ради двох скликань Геннадій Гуфман, директор КП "Комунгоспсервіс" Олександр Водолазький та атовець Андрій Сарвіра. Найменше претендентів - усього восьмеро - має округ номер 28. Серед них колишній міський голова Дніпра та чинний депутат Іван Куліченко та екозахисниця Тетяна Лампіка.

Не обійшлось і без двійників. Так на Дніпропетровщині на вибори йде два Загіди Краснови та два Вадима Нестеренка. Та ще сім пар однофамільців. З’явилися двійники і у партій. Деякі кандидати приписують собі членство у таких товариствах як "Слуга народу – Зе!", "СЛУГА НАРОДА", "ДЕПУТАТ - СЛУГА НАРОДУ" і тому подібне. Ця технологія, каже голова правління всеукраїнської ГО "Комітет виборців України2 Станіслав Жолудєв, використовується вже не перший рік.

"В 15 році на місцевих виборах у нас був повний клон партії Відродження, називалась вона Відродження України. Вона мала таку ж символіку, навіть у партійному списку співпадали перші прізвища.”

Не всі кандидати, що претендують представляти Дніпропетровщину, живуть у регіоні: документи подали мешканці Вінниці, Києва, Кременчука та Львова. За професійним складом серед претендентів народні депутати, сільські голови, бізнесмени, фермери, пенсіонери та безробітні. Є також оглядач вагонів, слюсар-монтажник, сторож дитсадка та студент ДНУ.  А от прізвища декого з тих, кого Дніпряни очікували побачити у бюлетенях, там не з'являться. Чинні депутати Яків Безбах, Андрій Денисенко та Костянтин Усов участь у нинішніх перегонах вирішили не брати.

Читайте також: На вибори балотуються вісім Зеленських

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео