Прем`єр-міністр України написав заяву про відставку

Прем`єр-міністр України написав заяву про відставку
277805 ПЕРЕГЛЯДІВ

17 січня Олексій Гончарук передав її президенту Володимиру Зеленському та підбив підсумки роботи уряду за 4 місяці. Про це Прем`єр-міністр повідомив на своїй сторінці у соцмережах.

“В останні дні всі ви стали свідками подій, що розгортаються навколо злитих в мережу файлів, змонтованих з фрагментів записів нарад в Уряді. Їх зміст штучно створює уявлення, ніби я і моя команда – не поважаємо Президента, який є нашим політичним лідером. Багатьом групам впливу, які прагнуть отримати доступ до фінансових потоків вигідно, щоб так виглядало. Але це не правда. Я прийшов на посаду — виконувати програму Президента. Він є для мене взірцем відвертості та порядності. Проте, щоб забрати будь-які сумніви нашої поваги та довіри до Президента, я написав заяву про відставку та передав її Президенту з правом внесення в Парламент”, - так Гончарук пояснив своє рішення про відставку у дописі.

До цього додав звіт щодо своєї роботи протягом 4 місяців, наголосивши, що “нам багато чого вдалося”. Головне - підготувати фундамент для розвитку країни у 2020 році. Тож, що чекає на українців: запуск перших державних онлайн-сервісів, що назавжди спростять життя людей - вже наступного тижня. Запуск з 1 лютого  програми доступного кредитування для підприємців - 5/7/9%, а вже восени - іпотека під 11-12%. Запуск з 1 березня програми “Велике будівництво”, що дозволить відремонтувати та побудувати понад 4000 км доріг, якісно оновити 100 шкіл, 100 дитсадків, 100 стадіонів та 200 приймальних відділень. Діюча програма медичних гарантій - з 1 квітня держава повністю буде компенсувати витрати на пологи, лікування інсульту, інфаркту. Розширення програми “Доступні ліки” до якої включено інсулін.

Тим часом, Офіс Президента на своїй офіційній сторінці в соцмережах повідомив, що Володимир Зеленський Президент отримав подане Прем’єр-міністром Олексієм Гончаруком прохання про відставку. Глава держави розгляне зазначену заяву, а Офіс Президента повідомить про результати розгляду.

Мої відео