Зірки шоубізнесу, блогери, телеведучі йдуть у політику

Зірки шоубізнесу, блогери, телеведучі йдуть у політику
116711 ПЕРЕГЛЯДІВ

Зірки ідуть у політику. За співаками та акторами у партійних списках з'явилися прізвища телеведучих та блогерів.

Після Президентських виборів, в джинсах і без краватки, нецікавий до влади Вакарчук заявив — іде в Парламент:

"Ми створюємо політичну силу, партію справжніх змін. Ми назвали цю партію голос".

Цієї суботи стало відомо: до голосу Вакарчука приєднався гумор Притули. Телеведучий та комік за власним бажанням став не десятим, а тридцятим у списку кандидатів. Мовляв, якщо виборці хочуть бачити Притулу в Верховній Раді, мають активніше голосувати за Голос, аби партія набрала щонайменше 10 відсотків.

У десятку кандидатів-мажоритарників від партії "Слуга народу" потрапили дніпровський блогер Максим Бужанський та актор "95 кварталу" Юрій Корявченков, відомий як Юзік.

Співачка Оля Полякова заявила, що створює власну жіночу партію. Тепер думає над назвою об'єднання. Жартує — буде "Партія Олі Полякової", скорочено "ПОПа".

Заявив про партію імені себе і блогер Анатолій Шарій. Кандидатів у депутати від політичного об'єднання блогер запрошує на власному каналі в ютубі:

"Если вы реально уверены в том, что вы можете победить. Не просто мой дом и пара соседей за меня. Если вы реально понимаете, что можете пройти — пишите, пообщаемся".

Може пройти до Ради й Віктор Павлік. Пропозицію вступити в партію "Стабільність" вокаліст отримав від екскандидата в президенти та лідера об'єднання Василя Журавльова. Своє рішення співак поки що не оголосив.

За часи незалежної країни у депутатських кріслах побували співачки Руслана, Злата Огнєвич, Таїсія Повалій. Затриматися у кріслах народних обранців вдалося Оксані Білозір — на чотири скликання та на три — співочому ректору Михайлу Поплавському.

 

 

Чиатйте також: Набув чинності указ про дострокові парламентські вибори

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео