Українці підтримали відставку Зеленського

Українці підтримали відставку Зеленського
258859 ПЕРЕГЛЯДІВ

Менше ніж за добу петиція про відставку Володимира Зеленського з посту Президента України набрала необхідні 25 тисяч підписів. Їх кількість і надалі продовжує збільшуватись.

В ній вказано, що у більшості своїй голосування було протестним.

“Перші ж Ваші заяви та дії розчаровують Ваших виборців”, - йдеться у тексті петиції.

Інша петиція знайшла підтримку у більше ніж п'яти тисяч людей. Вона вимагає відставки Гаранта у разі невиконання ним своїх обіцянок протягом 6-ти місяців. Крім того на сайті з'явився ряд документів з вимогою прийняти закон про імпічмент.

 

За словами юриста Антона Деньгуба, процедура відкликання Президента України не надто проста.  І потребує часу.

"Наступного робочого дня після набрання необхідної кількості голосів у 25 000 на підтримку петиції, Голова АП визначає круг осіб, а це: заступник АП або наприклад структурні підрозділи АП, які в свою чергу братимуть участь в опрацюванні порушених в петиції питань та підготовці пропозиції щодо підтримки або не підтримки її Президентом України", - розповідає юрист Антон Деньгуб.

Також, до розгляду петиції будуть залучені експерти та представники громадського суспільства у вигляді робочої групи.

За прогнозами юристів, така петиція має невеликі шанси на "успіх".

"Сама петиція, яка набрала 25 тисяч голосів повинна бути розглянута невідкладно але не пізніше десяти робочих днів з дня оприлюднення інформації про початок її розгляду. Тобто, вже скоро на офіційному сайті Президента України повинна з’явитися інформація щодо початку розгляду петиції, який повинен закінчитись не пізніше ніж через 10 днів".

Нагадаємо, що автором пропозиції щодо відставки Володимира Зеленського став Максим Безрук.

Читайте також: На Дніпровщині перепоховали 20 солдатів Другої світової війни
Мої відео