У Дніпрі місцева влада не підтримує ветеранів, - заступник голови ГО «Всеукраїнська спілка воїнів АТО»

У Дніпрі місцева влада не підтримує ветеранів, - заступник голови ГО «Всеукраїнська спілка воїнів АТО»
163053 ПЕРЕГЛЯДІВ

Під час прямого ефіру ток-шоу “Точка дотику”, на якому обговорювали проблеми ветеранів АТО в Україні, представник громадської організації «Всеукраїнська спілка воїнів АТО» Сергій Пайол прокоментував ситуацію щодо підтримки ветеранів місцевою владою.

За його словами, ще у 2015 році міська влада озвучила програму підтримки воїнів АТО, де мова йшла і про допомогу військовим у налагоджені бізнесу. Кілька разів делегація від Дніпровської мерії відвідувала Сполучені Штати Америки задля переймання досвіду. Проте за останні п’ять років лише одиниці отримали допомогу та змогли відкрити свій бізнес.

“Чому влада нам не допомагає? З моєї точки зору, наш міський голова забув про ветеранів. Особисто я ні до нього, ні до його заступників за весь цей час так і не потрапив. Філатов озвучував свого часу, що кожен воїн має право отримати комунальну власність, якої в місті дуже багато, за одну гривню на місяць орендної плати. Це така умовна плата задля того, аби надати змогу самостійно заробляти ветеранам. Через рік ходіння по кабінетах мені сказали, що за одну гривню не можуть надати приміщення. І на сьогодні ті приміщення, що я для себе придивився, вже працюють, хтось там вже веде бізнес. І це не ветеранський бізнес”, - поділився своєю історією заступник &feature=youtu.be">голови ГО «Всеукраїнська спілка воїнів АТО» Сергій Пайол.

Проблему в комунікації із місцевою владою відчувають на собі і родини загиблих воїнів, найбільша кількість яких приходиться на 2014 рік.

“Багато родин намагалися зустрітися з очільником Дніпра з чотирнадцятого року. Тоді ще трапилася авіакатастрофа з ІЛ-76, де загинуло багато хлопців. Утворилась група батьків, які намагалися повернутись до життя. Вони пробували зустрітись із міським головою, та й до сьогодні він так ні з ким і не зустрівся. Ніякого особистого діалогу так і не було,” - розповіла дружина загиблого воїна, кіборга з позивним “Сім’янин”, &feature=youtu.be">Ганна Счасна.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео