УКРАЇНА ІНФОРМ

Президент підписав указ про розпуск Верховної Ради

Президент підписав указ про розпуск Верховної Ради
117799 ПЕРЕГЛЯДІВ

Володимир Зеленський підписав указ про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України. В цьому ж документі йдеться й про дату позаергових виборів у парламент. Їх призначено на 21 липня 2019 року.

«Головним аргументом для розпуску Верховної Ради є дуже низька довіра громадян України до цієї інституції – 4%. Це – оцінка роботи парламенту і найвагоміший аргумент для припинення його повноважень. Я як гарант Конституції зобов’язаний гарантувати права громадян України. Юридична підстава для розпуску – з 2016 року не існувало коаліції», – заявив Володимир Зеленський під час зустрічі з керівництвом Верховної Ради та лідерами парламентських фракцій і груп 21 травня.

Нагадаємо, що про свій намір розпустити Верховну Раду України Володимир Зеленський заявив на власній інавгурації, яка відбулась 20 травня.

Також читайте: Юлія Тимошенко підтримала нового Президента України

При цитуванні і використанні будь-яких матеріалів в Інтернеті відкриті для пошукових систем гіперпосилання не нижче першого абзацу на «ukraine-inform.com» — обов’язкові, крім того, цитування перекладів матеріалів іноземних ЗМІ можливе лише за умови гіперпосилання на сайт ukraine-inform.com та на сайт іноземного ЗМІ. Цитування і використання матеріалів у офлайн-медіа, мобільних додатках, SmartTV можливе лише з письмової згоди "ukraine-inform.com". Матеріали з позначкою «Реклама» або з дисклеймером: “Матеріал розміщено згідно з частиною 3 статті 9 Закону України “Про рекламу” № 270/96-ВР від 03.07.1996 та Закону України “Про медіа” № 2849-IX від 31.03.2023 та на підставі Договору/рахунка.

Суб’єкт у сфері онлайн-медіа; ідентифікатор медіа – R40-05955

Суб’єкт в сфері медіа, що здійснює мовлення без використання радіочастотного спектра – ідентифікатор медіа - R10-01993

Текст і зображення на цій сторінці опубліковано на умовах Creative Commons із зазначенням авторства 4.0 міжнародна.

Мої відео