Новини України:Україна просить Росію здати Януковича

Новини України:Україна просить Росію здати Януковича
238381 ПЕРЕГЛЯДІВ

У Генпрокуратурі України просять Росію посприяти у пошуках і затриманні екс-президента-втікача Віктора Януковича.

У Генпрокуратурі України просять Росію посприяти у пошуках і затриманні екс-президента-втікача Віктора Януковича. Також у ГПУ сподіваються, що РФ допоможе знайти політиків із оточення Януковича. Таку заяву зробив генпрокурор України Віталій Ярема, виступаючи з трибуни Верховної Ради.
Відповідне звернення, за словами Яреми, вже спрямували генеральному прокурору Росії. Оскільки замовники й виконавці злочинів, головне, перебувають на території Росії та окупованого Криму. Віталій Ярема конкретизував, кого саме й досі шукає ГПУ. Окрім Януковича, йдеться про колишніх: прем’єра Миколу Азарова, міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка, очільника ГПУ Віктора Пшонку, керівника СБУ Олександра Якименка та багатьох інших.
Генпрокурор України зауважив: збір доказів по факту злочинів, скоєних високопосадовцями, й досі триває. Слідчі ГПУ вже провели десятки зустрічей з міжнародною погоджувальною групою, Інтерполом, Санкційним відділом Європейського Союзу. У міжнародний Гаазький суд вже направлені документи — докази злочинів, які доводять факт посягання на територіальну цілісність України та незаконного захоплення державної влади Януковичем і його спільниками. Нагадаємо, у міжнародний розшук політиків-зрадників оголосили 12 січня цього року.

Мої відео