Уряд України планує скоротити витрати на укріплення державного кордону

Уряд України планує скоротити витрати на укріплення державного кордону
26660 ПЕРЕГЛЯДІВ

Прем’єр міністр Арсеній Яценюк повідомив, що його урядом розглядається можливість скорочення витрат на укріплення державного кордону з Росією

Прем’єр міністр Арсеній Яценюк повідомив, що його урядом розглядається можливість скорочення витрат на укріплення державного кордону з Росією. За його словами таке рішення уряд був змушений прийняти через проблеми із фінансами у державному бюджеті. При цьому він зазначив, що укріплення кордону, яке отримало назву «Стіна», має дуже важливе значення для обороноздатності країни. Він повідомив, що будівництво проекту потрібно розпочати із території Харківської області і дав відповідні вказівку голові Харківської обласної державної адміністрації.
«Ми повинні якомога швидше розпочати роботи щодо забезпечення безпеки на українсько-російській ділянці державного кордону і для початку таку роботу потрібно зробити на території Харківської області.»,- заявив Яценюк. Варто зазначити, що проект «Стіна» передбачає створення на українсько-російській ділянці кордону спеціальних фортифікаційних і інженерних споруд, які повинні не допустити порушення державного кордону, а також зроблять не можливим потрапляння на територію України розвідувально-диверсійних груп. Також нагадаємо, що за попереднім кошторисом реалізація проекту «Стіна» повинна була обійтись більше аніж у вісім мільярдів гривень.

Мої відео