Минулоріч депутатка Письменна жила на 29 тисяч гривень у місяць

Минулоріч депутатка Письменна жила на 29 тисяч гривень у місяць
90536 ПЕРЕГЛЯДІВ

У 2019 році депутатка Львівської облради Тетяна Письменна задекларувала 351 тис грн доходу та 8500 доларів готівки.
Про це йдеться у її декларації про доходи за 2019 рік.

У минулому році Тетяна Письменна задекларувала 351 320 грн загального доходу. Зокрема: 70 300 грн – зарплата у ТзОВ "ТБ "Фаєрмур", 55 620 грн – зарплата за сумісництвом у партії "Об'єднання "Самопоміч", 223 000 грн – дивіденди у ТзОВ "ТБ "Фаєрмур", 2 400 грн – надання майна в оренду ТзОВ "ТБ "Фаєрмур".

У 2017 році дохід Письменної склав 172 836 грн, у 2018 році – 223 240 грн. Натомість у 2016 році депутатка подала у декларації 138 455 грн загального доходу. У 2014 році вона отримала 101 878,57 грн доходу.

Її чоловік, Андрій Давидюк, у 2019 році доходу отримав 67 500 грн зарплати у ТзОВ "ТБ" Фаєрмур", а ще 4121 грн становили гонорари від підприємства об'єднання громадян "Інститут Перспектива". Натомість у 2018 році він жодного доходу не задекларував.

Письменна володіє двома квартирами площею 59,1 кв.м (30 3412 грн) та 81,4 кв.м (спільно з Ольгою Письменною) у Львові, а також гаражем на 32 кв.м та вартістю 105 108 грн у Львові.

Чоловік Письменної має земельну ділянку, площею 139 кв.м, та житловий будинок на 28,9 кв.м й вартістю 34 200 грн у Львові.

Їздить депутатка облради на автівці Toyota Yaris 2003 року випуску, яку вона придбала у 2015 році за 105 000 грн. Натомість Андрій Давидюк власного авто не має.

Тетяна Письменна є кінцевою власницею ТзОВ "ТБ "Фаєрмур" та ТзОВ УК "Захід Сервіс".

Рахунків у банках Письменна не задекларувала, натомість вона тримає 8 500 доларів готівки (у 2018 році – 3 500 доларів).

Зазначимо, Тетяна Письменна у 2015 році на місцевих виборах перемогла у Сихівському районі Львова від політичної партії "Об’єднання "Самопоміч" (26,78% голосів, 8 округ) та пройшла у Львівську обласну раду, офіційно – безпартійна.

Також депутатка є менеджером з регіонального розвитку управління регіональної політики департаменту внутрішньої політики апарату виконавчого комітету ПП "Об'єднання "Самопоміч".

У 2017 році вона ще й працювала головним інженером з утримання та обслуговування житлового фонду та прибудинкових територій ТзОВ "Підприємство Світ Сервіс",повідомляє varianty.lviv.ua

Теги: Об'єднання "Самопоміч",Інформаційне агентство, новини України, новини України і світу,політика
Автор: News Ukraine

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео