Держприкордонслужба: Ситуація в контрольних пунктах в'їзду-виїзду на лінії розмежування

Держприкордонслужба: Ситуація в контрольних пунктах в'їзду-виїзду на лінії розмежування
55118 ПЕРЕГЛЯДІВ

Через контрольні пункти в’їзду-виїзду, що на лінії розмежування в районі проведення АТО   пасажиро-транспортний потік залишається інтенсивним.

Вчора через КПВВ прослідувало 36,5 тисячі осіб та майже 4,8 тисячі транспортних засобів:

«Майорське» – 8335 осіб та 1060 транспортних засобів;

«Мар’їнка» – 8240 осіб та 1375 транспортних засобів;

«Новотроїцьке» – 7315 осіб та 1470 транспортних засобів;

«Гнутове» – 3650 осіб та 865 транспортних засобів;

«Станиця Луганська» – 8910 осіб.

Сьогодні вранці у контрольних пунктах в’їзду-виїзду, що на лінії розмежування в районі проведення АТО, на в’їзд та виїзд знаходилася така кількість транспортних засобів:

«Майорське» – 100/120; «Мар’їнка» – 50/70; «Новотроїцьке» – 30/40; «Гнутове» – 40/30.

Учора в КПВВ «Мар`їнка» та «Гнутове» прикордонники Краматорського та Донецького загонів спільно із митниками зафіксували два транспортних засоби, якими громадяни України мали намір незаконно перевезти товари до неконтрольованої території. 

Оглядаючи автомобілі  «ГАЗ» та «Chevrolet»правоохоронці знайшли одяг  вартістю 20 тисяч гривень та автозапчастини на загальну суму майже 7 тисяч гривень. Виявлений товар та авто передано співробітникам фіскальної служби України.

У КПВВ «Станиця Луганська» був зафіксован один випадок пропонування неправомірної грошової винагороди співробітнику прикордонного відомства за безперешкодний перетин лінії розмежування. Правопорушника передано представникам Нацполіції.

Мої відео