РНБО: до України необхідно направити миротворчу місію ООН

РНБО: до України необхідно направити миротворчу місію ООН
26671 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні, під час засідання Ради національної безпеки і оборони України  на чолі з Петром Порошенком, було прийнято рішення звернутись до ООН з проханням про направлення миротворчої місії на Схід України, дії якої будуть відповідати мандату Ради Безпеки ООН.

Сьогодні, під час засідання Ради національної безпеки і оборони України на чолі з Петром Порошенком, було прийнято рішення звернутись до ООН з проханням про направлення миротворчої місії на Схід України, дії якої будуть відповідати мандату Ради Безпеки ООН.
Президент України заявив: «Найкращий для нас формат – це поліцейська місія Євросоюзу. Це буде найбільш ефективним гарантом безпеки в ситуації, що склалася, коли слово мира не дотримується ні Росією, ні тими, кого вона підтримує».
Дане рішення було спричинене тим, що Росія своїми діями в Дебальцеве, проігнорувала Мінські домовленості. Слід зазначити, що Глава держави, що питання про направлення місії миротворців він попередньо обговорював ще під час Мінських переговорів з лідерами "нормандської четвірки".

Мої відео