Голомша Микола Ярославович. Люстрували Патріота України.

Голомша Микола Ярославович. Люстрували Патріота України.
26783 ПЕРЕГЛЯДІВ

Нагадаємо,що нещодавно в Окружному адміністративному суді міста Києва пройшло судове засідання з приводу справи про незаконне звільненняпершого заступника Генерального прокурора України,Голомші Миколи Ярославовича.

Нагадаємо, що нещодавно в Окружному адміністративному суді міста Києва пройшло судове засідання з приводу справи про незаконне звільнення першого заступника Генерального прокурора України Голомші Миколи Ярославовича.

Це стало не просто судовим слуханням, а боротьбою закону із справедливістю, хоча ці поняття повинні бути одним цілісним, але на прикладі цієї справи терміни мали розпів.

В законі про очищення влади, (Відомості Верховної Ради (ВВР), 2014, № 44, ст.2041){Із змінами, внесеними згідно із Законом № 132-VIII від 27.01.2015}, в одній з основних засад чітко вказано:

Очищення влади (люстрація) здійснюється з метою недопущення до участі в управлінні державними справами осіб, які своїми рішеннями, діями чи бездіяльністю здійснювали заходи (та/або сприяли їх здійсненню), спрямовані на узурпацію влади Президентом України Віктором Януковичем, підрив основ національної безпеки і оборони України або протиправне порушення прав і свобод людини і ґрунтується на принципах:

верховенства права та законності;

відкритості, прозорості та публічності;

презумпції невинуватості;

індивідуальної відповідальності;

гарантування права на захист.

Опираючись саме на закон, багато народних депутатів стають на сторону Миколи Ярославовича, підтримуючи його в судових засіданнях. Не тільки люди з верховенства, а і багато простих українців прийшли підтримати, на їх думку, героїчну людину, яка, не дивлячись на керуючу руку, поводилася справедливо до відгуку народного слова.

 Нажаль, небагато людей при владі можуть похизуватися такою народною любов’ю та обранням, як Микола Голомша. На вустах в народу він професіонал з великою літери, якого потрібно ставити в приклад, а не позбавляти змоги діяти, тому як "очищення" може бути тільки від людей, які приносять шкоду або, взагалі, не приймають участь у справі, але це не про цю людину, адже він не боявся закладати сильний, могутній, народний фундамент у будування нової України.

Навіть, опираючись на Венеціанську комісію, можна стверджувати, що людина не може бути люстрована через її посаду, адже для цього потрібні вагомі підстави. Закон про люстрацію є важливим рішенням для держави, але ця ідея не повинна поширюватися на все, - її слід правильно використовувати до тих, хто чинив протидію, бездіяльність або дії спрямовані на узурпацію влади в часи тиранічного правління Віктора Януковича, а не за посаду.

Українці сподіваються на чинність та справедливість Окружного адміністративного суду.

Для тих, хто має в собі волю і далі відстоювати гідність України та її патріотів, звертаємось з проханням прийти і підтримати Миколу Голомшу. Наступний суд назначено на 27 лютого, о 9:30 ранку в Окружному адміністративному суді м. Києва, що знаходиться за адресою вул. Велика Васильківська 81-А, судова зала № 101.

Мої відео