​Нова реформа децентралізації в Україні серйозно впливає на Європейський Союз, - висловився Георг Мі

​Нова реформа децентралізації в Україні серйозно впливає на Європейський Союз, - висловився Георг Мі
110664 ПЕРЕГЛЯДІВ

Нова реформа децентралізації влади в Україні дуже важлива не тільки для українців, але й для європейських партнерів. У Євросоюзі сильно відчувається вплив реформації децентралізації влади в Україні та підкеслюють важливість її введення та дії. 


Про це під час прес-конференції "Міжнародна підтримка реформи децентралізації в Україні" заявив спеціальний посланець від уряду Німеччини з питань децентралізації в Україні. Він підкреслив,що проведення реформи децентралізації влади в Україні має велике значення для Європейських партнерів. "Я живу у Німеччині близько до польського кордону, а український кордон від мого дому приблизно за 811 км, й успіх вашої реформи так само впливає й на нас. Чим більше успіху в Україні, тим менше буде в нас проблем та турбот", - промовив Мільбрадт.

Також він заявив, що у результаті проведення реформи "Україна буде зовсім іншою". "Я з власного досвіду повністю переконаний, що ця реформа децентралізації змінить також і відношення людей, що люди будуть більш відповідально відноситись до того, що вони мають, і я вважаю, що Україна через один рік кардинально зміниться, тобто стане такою, яка керується знизу до верху,а не навпаки - передбачається найбільший успіх цієї реформи", - додав Мільбрадт.

Нагадаємо, раніше віце-прем'єр-міністр регіонального розвитку та житлового-комунального господарства України Геннадій Зубко повідомляв про те, що за всі три роки проведення реформ децентралізації, серед лідерів по її виконанню опинились міста Дніпропетровської, Житомирської, Тернопільської та Полтавської областей.

Мої відео