У Києві оголошена боротьба з торгівцями підсніжниками

У Києві оголошена боротьба з торгівцями підсніжниками
212101 ПЕРЕГЛЯДІВ

У зв’язку з раннім приходом тепла столична влада оголосила початок боротьби з незаконною торгівлею підсніжниками, яка має назву «Підсніжник-2015»

У зв’язку з раннім приходом тепла столична влада оголосила початок боротьби з незаконною торгівлею підсніжниками, яка має назву «Підсніжник-2015». Усіх громадян закликали допомогти міліції та екологам виявляти факти злочинної реалізації цих рідких квітів.
Підсніжники занесені до Червоної Книги, їхній продаж заборонений міжнародними законами. Однак кожного року у Києві, як і в інших місцях України зривають і продають велику кількість цих рослин. Вже у цьому місяці розпочинаються традиційні рейди міліції на ринках і в інших громадських місцях, які отримали назву «Підсніжник-2015». Екологи ж відвідуватимуть з перевірками об’єкти природоохоронного фонду.
До боротьби зі знищенням підсніжників пропонують долучитися і всім небайдужим киянам. Для того щоб повідомити про факти порушення закону, можна телефонувати в міліцію або звертатися до столичної Державної екологічної служби, повідомивши місце і час, коли відбувається продаж квітів з Червоної Книги. На порушників закону чекає чималий штраф.

Мої відео