Постраждалих на Майдані прирівняють до інвалідів війни

Постраждалих на Майдані прирівняють до інвалідів війни
106155 ПЕРЕГЛЯДІВ

Ті, хто постраждали на Майдані Незалежності під час Революції Гідності минулого року, отримають статус інвалідів війни з усіма належними пільгами

Ті, хто постраждали на Майдані Незалежності під час Революції Гідності минулого року, отримають статус інвалідів війни з усіма належними пільгами. Таке рішення Петра Порошенка озвучила прес-служба Президента.
Президент України підписав указ про надання статусу інвалідів війни всім громадянам, які під час опору режиму Януковича минулого року отримали травми і контузії, що стали причиною інвалідності.
Цей законопроект розробила Ольга Богомолець, радник Президента, яка під час Революції була головним координатором меддопомоги Майдану.
У період з листопада до лютого на Майдані під час народних протестів у центрі столиці загинули, зокрема від куль снайперів, більше ста активістів, ще кілька сотень отримали поранення різного ступеню важкості. Найбільше жертв було 20 лютого.
Серед поранених більше 1,2 тисячі осіб потребували медичної допомоги, госпіталізовано протягом цих місяців було 795 осіб. Зокрема, велика кількість людей залишилися без кінцівок та інших важливих органів, в результаті чого отримали інвалідність.

Мої відео