2 березня під Верховною Радою вимагатимуть підписання закону про захист інформаційного простору

2 березня під Верховною Радою вимагатимуть підписання закону про захист інформаційного простору
185661 ПЕРЕГЛЯДІВ

На 2 березня запланований мітинг, який організовують активісти з метою досягти підписання закону про захист інформаційного простору України

На 2 березня запланований мітинг, який організовують активісти з метою досягти підписання закону про захист інформаційного простору України. З такою вимогою учасники звертаються до спікера Верховної Ради Володимира Гройсмана.
Під стінами Верховної Ради вирішили зібратися ті, хто вважає, що однією з причин трагічних подій в Україні є шкідлива інформаційна політика. Організаторами акції виступили учасники громадського руху «Відсіч», а також звичайні волонтери і небайдужі українці. Головною вимогою організаторів акції, під назвою «Поки влада зволікає, ллється українська кров» - підписання Володимиром Гройсманом проекту закону, який передбачає внесення змін до певних законів, що стосуються захисту теле- та радіо простору України. Одразу після цього вони вимагають подати проект на підпис Президенту.
За прийняття закону, який забороняє використання аудіо- та відеопродукції, що може зашкодити національній безпеці держави, проголосували 259 депутатів. Голосування за проект цього закону у Верховній Раді відбулося на початку лютого.

Мої відео