Катастрофа відміняється: Україна забезпечена повністю продуктами харчування

Катастрофа відміняється: Україна забезпечена повністю продуктами харчування
79709 ПЕРЕГЛЯДІВ

Нещодавно українці буквально «змітали» з прилавків магазинів продукти харчування

Нещодавно українці буквально «змітали» з прилавків магазинів продукти харчування. Що ж, у нинішній ситуації кожен хоче мати бодай щось про запас.
Та не слід розпочинати паніку, адже ніякої харчової катастрофи у нас немає – запевняє міністр аграрної політики та харчування України Олексій Павленко. Він заявляє, що немає підстав розпочинати хвилю паніки: «У нас проблема харчової безпеки України знаходиться на першому місці. Ми тримаємо усе під контролем. Нагадую, що у державі є всі необхідні запаси: зернових культур зараз у нас знаходиться 5, 2 млн тонн. Навіть при нинішній ситуації, у нас перевиробництво цукру».
Також міністр повідомляє, що на минулому тижні відбулася зустріч з представниками виробництв та головами харчових торгівельних мереж. Товар просто не встигає потрапити на полиці, адже багато магазинів просто-на просто «грають» на такому ажіотажі і штучно підвищують попит на ті, чи інші продукти.
Щодо перспективи українського фермерства, міністр запевняє, що посіви «озимих» відбулися за планом, тому осінь 2015 – не стане безхлібною. Крім того, Олексій Павленко зазначає, що фермерам вдалося зробити великі закупки імпортних добрив та комбікормів за старими цінами і наголошує на тому, що більшість сільських господарств вже перейшли на вітчизняні продукти. Таку тенденцію міністерство збирається надалі підтримувати.

Мої відео