Правосуддяю бути. Перше засідання "Кримської платформи" пройде вже в березні 2021 року

Правосуддяю бути. Перше засідання "Кримської платформи" пройде вже в березні 2021 року
96899 ПЕРЕГЛЯДІВ

Вже давно Україна веде війну з агресором, який всіма силами намагається позбавити її сходу держави, приєднавши їх до себе. Уряд Росії всіляко заперечує свою причетність до цього, тільки ось як приховати кота в мішку, тим більше такого величезного? Відповісти може тільки Росія, яка роками його ховала.

Але, справедливості таки бути. В офісі Президента, за словами нашого джерела, ходять чутки, що 16 березня 2021 року відбудеться перше засідання "Кримської платформи". Дату обрали символічну, як раз в цей день було проведено Російський референдум "під дулами автоматів". І яка іронія, що саме в той же день наші союзники допоможуть нам дати відсіч суперникам.

МЗС веде переговори з США, Великобританією і ЄС, які стануть опорою в цій нелегкій боротьбі проти агресора. Якщо вони включаться в активну роботу, то "Кримська платформа" стане основним рупором тиску на агресора. Україна зможе зажадати додаткові санкції для Росії, які повністю подавлять її наступ на Україну.

США і Європа повністю підтримують Україну в тому, що необхідно якомога швидше вирішити ситуацію на сході і повернути території, які спочатку належали їй. Росія вже давно веде підпільну гру, яка десятиліттями виводить з ладу країни, які починають розвиватися. Тому ЄС хоче захистити країни союзників, накладаючи санкції.

Але чи зупинить це агресора, який вже довгий час підриває авторитет інших країн? Або мирних дій виявиться недостатньо, і всім країнам доведеться застосувати більш агресивні дії і на "підпільну війну" відповісти тією ж "підпільної війною". Це покаже час, а місяць березень пройде для всіх під знаком ЄС, США, Україна та Великобританія VS Росія. Чим же закінчиться таке протистояння?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео