Затримав чиновника – отримай премію

132643 ПЕРЕГЛЯДІВ

Голова МВС України Арсен Аваков на своїй приватній сторінці у фейсбуці оприлюднив інформацію, що тепер правоохоронці, що затримали, так званих, vip-персон будуть отримувати премію

Голова МВС України Арсен Аваков на своїй приватній сторінці у фейсбуці оприлюднив інформацію, що тепер правоохоронці, що затримали, так званих, vip-персон будуть отримувати премію. Крім того, він зауважив, що зараз готується інструкція, щодо застосування вогнепальної зброї в особливо складних випадках.
Міністр пояснює своє рішення тим, що нещодавній інцидент з суддею Оберемко поставив під загрозу життя працівника ДАЇ.
Аваков пише, що тепер навіть vip-персони не зможуть ухилитися від прокуратури. Навіть, якщо людина надає посвідчення недоторканності – правоохоронці повинні доставити її до прокуратури, де особу та дійсність її документів буде встановлено.
Щодо застосування зброї, то тут міністр виділяє найголовніший момент: якщо порушник наводить зброю на працівника міліції – правоохоронець має право стріляти на ураження, адже сам факт погрози правоохоронцю зброєю є підставою загрози його життя.
А що стосується скандального судді – то міністр МВС наголошує, що прокуратура ще займається наданням оцінки його діям, проте вже прийнято рішення про вилучення особистої зброї в Оберемка.

Мої відео