Ніхто не збирається змінювати особливий статус ОРДЛО — голова ВР України Дмитро Разумков

Ніхто не збирається змінювати особливий статус ОРДЛО — голова ВР України Дмитро Разумков
143076 ПЕРЕГЛЯДІВ

Нещодавно україною пройшлася новина про те, що політики збираються відмінити особливий статус ОРДЛО ще до початку виборів. Проте ці плітки так и лишаться лише плітками, які невідомо хто і навіщо поширює. Дмитро Разумков 14 грудня, коли йшов брифінг остаточно підтвердив, що ніхто не збирається змінювати правила та закони заради виборів.

Він сказав, що законопроект на цю тему вже давно є і він знаходиться на сайті Верховної Ради України. Ніхто і нічого в ньому змінювати не буде, адже закон є закон. Єдина інформація, якої досі немає в цьому проекті — рік його написання. Проте його мають вказати у 2021.

Він чітко підкреслив, що жодних змін до законопроекту ніхто вносити вже не буде. Разумков сподівається, що Рада підтримає цей проект в такому вигляді, в якому він наразі існує. На його думку законопроект підтримують звісно не всі. Та й загалом дуже рідко трапляється таке, щоб рішення було одностайним. Проте більшість політиків впевнені в тому, що цей закон є слушним і перерозгляду не підлягає.

Що передбачається цим документом?

В ньому чітко прописано, що після того, як Луганська і Донецька області виконають усі 10 умов, то ОРДЛО розпочне діяти без жодних питань з боку інших країн. В ньому також передбачено, що обов’язковою умовою буде виведення усіх бойовиків із території українських земель.

Ще у 2014 році рада прийняла і підтвердила особливий статус цього регіону. Щороку цей законопроект переносять і переносять через те, що Росія так і не виконала 4 пункт угоди. Бойовики залишились на своїх позиціях. А отже законопроект так і не набув законної сили.

Усі сподіваються, що 2021 рік стане вирішальним в цій ситуації та усі сторони отримають бажане. Проте, як поводитиметься РФ, нікому невідомо.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео