Фінансування українців та держави на 2021 рік

Фінансування українців та держави на 2021 рік
165061 ПЕРЕГЛЯДІВ

На 2021 рік Верховна Рада України прийняла фінанси на усі соціальні сфери у розмірі 311.3 мільярдів гривень, що попри пандемічну ситуацію у світі на 3.2 мільярди менше, ніж за 2020 рік.

Міністр фінансів Сергій Марченко заявив, що увесь бюджет збалансований та має реальні показники та прогнози з урахуванням усіх видів дефіциту економіки, який також профінансується без великих затрат.

Новообраний міністр освіти та науки Сергій Шкарлет також висловив подяку за такий великий вклад в цю сферу та сказав, що формування коштів для заплат педагогам був основним завданням при складанні бюджету на наступний рік. Фінанси у порівнянні цього року на освіту збільшили на 26.6 млрд гривень.

 Прожитковий мінімум на 2021 рік на одну особу:

·       1 січня – 2189 гривень; 1 липня – 2294 гривні; 1 грудня – 2393 гривні.

·       Діти: до 6 – 1921-2100 гривень; з 6 до 18 – 2395-2618 гривень;

·       Працездатні особи: 2270-2481 гривня;

·       Особи, що втратили працездатність: 1769-1934 гривні.

Мінімальна зарплата 2021 року:

·       Місячний розмір: 6000-6500 гривень.

·       Погодинно: 36.11-39.12 гривень.

·       Середньомісячна зарплата : 13600 гривень;

Бюджет на органи влади:

·       Офіс Президента – 1266,8 млн гривень;

·       Кабмін – 1123,8 млн гривень; Верховна Рада – 2535,6 млн гривень;

·       Генеральна прокуратура – 11 531.6 млн гривень;

Бюджет на сфери життя:

·       Підтримка регіонів – 9.4 млрд. гривень;

·       Культура – 7.5 млрд. гривень;

·       Спорт – 7.7 млрд. гривень;

·       Вугільна галузь – 4.5 млрд. гривень;

·       Безпека та оборона – 267.2 млрд. гривень;

·       Залізниці – 4.5 млрд. гривень;

·       Аеропорти – 2.4 млрд. гривень;

·       Освіта – 139. 5 млрд. гривень;

·       Медицина – 156 млрд. гривень;

·       Боротьба з пандемією – 19,4 млрд. гривень;

Середньорічні показники курсу долару буле балансуватися на 29.1 гривні.

Бюджет 2021 року не підтримали депутати фракцій «За життя», «Європейська солідарність» та «Голос».

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео