Закон, щодо посилення соціального захисту населення на період дії карантину

Закон, щодо посилення соціального захисту населення на період дії карантину
150301 ПЕРЕГЛЯДІВ

Прес Служба голови держави повідомила про те, що президент України Володимир Зеленський підписав закон, щодо посилення соціального захисту населення на період дії карантину, пов'язаного із епідемією, спричиненою вірусом COVID-19.

Президент України узгодив наказ, пов'язаний із внесенням змін до деяких законів України, що стосуються соціального захисту населення на період дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України, задля запобігання поширення хвороби COVID-19.Закон № 1030-ІХ був ухвалений парламентом 2 грудня 2020 року.

Офіс президента повідомляє, що такі дії будуть спрямовані на посилення не тільки підтримки громадян, а ще й їх соціального захисту. Зокрема оновлення стосуватимуться умов життя населення, а також розповсюдження та удосконалення протиепідемічних заходів.

Згідно з цим документом, права на отримання допомоги при частковому безробіттю застрахованим особам у разі втрати ними частини доходів, пов'язаних із карантинними обмеженнями поширюються також і на громадян, що отримують пенсії.

Також новий закон направлений на урегулювання окремих процедурних питань, пов'язаних із набуттям або підтвердженням статусу безробітного і, як наслідок, одержання людиною від держави допоміжних коштів на весь період карантину.

Ще одним пунктом, який Володимир Зеленський додав до документу, є те, що громадяни, звільнені від військової служби після того, як вони брали участь у проведенні АТО/ООС, отримують право на одноразове отримання ваучера.

Останній може бути використаний для отримання послуг, щодо перепідготовки, спеціалізації, а також підвищення кваліфікації за професіями та спеціальностями у пріоритетних видах економічної діяльності. Таким чином, можна сказати, що даний закон спрямований на полегшення життя безробітної частини населення та допомогу з боку держави на період карантину.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео