До яких реформ Рада повернеться у січні? Які питання вони хочуть винести на порядок денний?

До яких реформ Рада повернеться у січні? Які питання вони хочуть винести на порядок денний?
88605 ПЕРЕГЛЯДІВ

Цього року влада встигла прийняти велику кількість законопроектів. Проте є й ті, які вони відклали у далеку скриньку до настання кращих часів. Сьогодні ВРУ оголосила, які саме питання вони розглянуть у січні, і чому саме такий порядок буде очікувати нас всіх. Окрім того вони повідомили, чому деякі законопроекти довелось відкласти.

Наступного року першим ділом вони планують розглянути питання податкової амністії та всього, що з нею пов’язано. Про це під час брифінгу повідомив голова фракції “Слуга народу” Давид Арахамія.

Окрім цього ВР планує повернутись до законопроекту, в якому йтиметься про
створення Бюро економічної безпеки і реформу Служби безпеки України. В яку користь наступного року вирішаться питання, нам поки що невідомо. Проте ми сподіваємось, що всі ці реформи підуть на користь країні.

Давид Арахамія прокоментував, чому деякі реформи влада відклала на попередньому референдумі: "Ми великі реформи відклали трошки, але хочемо в січні повернутися і таким ударним темпом це прийняти. Це амністія капіталу, це створення Бюро економічної безпеки, це законопроект про реформу СБУ".

Окрім цього ВР хоче розглянути законопроект про локалізацію. Так, він зібрав навколо себе дуже багато спірних думок, проте Рада вирішила, що його все ж таки варто переглянути ще раз і винести остаточне рішення.

Нагадуємо: Через карантинні обмеження Верховна Рада України змінила графік роботи. Ці зміни наразі стосуються лише січня, проте, як надалі складатиметься доля ще невідомо. Але відповідальність за “кнопкодавство” з політиків ніхто не знімає. Влада навпаки хоче посилити покарання, аби уникнути ситуацій, коли хтось голосує за когось. Тепер у ВР кожне рішення матиме певні наслідки. Тож очікуємо змін у 2021 році!

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео